LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alban Ramosaj me Thikat e mia fiton Këngën Magjike

30 Maj 2021, 03:43, Kulturë CNA
Alban Ramosaj me Thikat e mia fiton Këngën Magjike

Alban Ramosaj me Thikat e mia edhe fituesi Këngës Magjike 2021.

Nje super show dhe gare qe solli rikthimin spektakolar te Kenges Magjike.

Lajmet e fundit nga