Connect with Us

Soni dhe Flori “ngrejnë” në peshë zemrat e fansave/ Kërkojnë patjetër një rikthim të dyshes

Showbizz

Soni dhe Flori “ngrejnë” në peshë zemrat e fansave/ Kërkojnë patjetër një rikthim të dyshes

Publikuar

-

Soni dhe Flori “ngrejnë” në peshë zemrat e fansave/ Kërkojnë patjetër një rikthim të dyshes

Vite më parë, Flori Mumajesi dhe Soni Malaj patën një histori dashurie, që në të vërtetë zgjati pak kohë.Së fundi ata befasuan publikun me një rikthim dhe bashkëpunim në muzikë.

Soni Malaj u bë pjesë e Këngës Magjike njësoj si edhe Flori. E veçanta është se këngën e Sonit e ka shkruar Flori Mumajesi.

Por ajo që ka ngritur në peshë zemrat e publikut është se së fundi Soni ka publikuar një foto në rrjetet sociale  ku shfaqet krah Flori Mumajesit. Menjëherë fansat kanë shpërthyer në komente duke thënë se shkojnë shumë si çift dhe e presin me padurim një rikthim të tyre./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ 🦂 (@soni_malaj)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pozon tërësisht e zhveshur mbi kalë/ Modelja “Playboy” ekspozon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

Stefanie Gurzanski është një modele dhe një aktore shumë e njohur. Karriera e saj si modele nisi pasi nuk po gjente dot një profesion të përshtatshëm për të jetuar dhe vendosi të postonte fotot e saj në rrjetet sociale.

Duke treguar bukurinë e saj dhe trupin perfekte, Stefanie arriti të tërhiqte vëmendjen e revistave të njohura duke pushtuar kështu kopertinat e tyre.

LEXO EDHE:  Kënga Magjike starton të dielën/ Zbulohet një nga anëtarët e jurisë

Ajo ka pozuar për shumë revista të njohura si Playboy, Vogue, Maxim dhe Elle.

LEXO EDHE:  Hajdarmataj përplaset me Markun/ Kërkon rikthimin te Krimet e Rënda

Gurzanski gjithashtu ka njënumër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku kalon numrin e 1 milionë përdoruesve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

Publikuar

-

Nga

Amber Field është një modele dhe sportiste e njohur. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan foto shumë seksi.

Field nuk nguron të tregojë format e saj shpërthyese teksa pozon më së shumti me bikini. Ajo merret me boks ku dhe ka fituar në titull të rëndësishëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poem e Ledri Vulës takon Dua Lipën/ Mos e humbisni takimin e ëmbël mes dy vajzave

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipan a surprizoi të gjithëve teksa së fundi ka vendosur të vizitojë Shqipërinë. Gjatë vizitës së saj në Tiranë, Dua u takua me shumë personaliete të njohura në Tiranë.

Pas takimit me kryeministrin Rama, Dua ka takuar një prej miqve të saj më të mirë dhe të hershëm, reperin Ledri Vula.

Reperi e ka prezantuar këngëtaren me vajzën e tij, Poem Blu, e cila e ka pritur yllin e muzikës me një buzëqeshje.

LEXO EDHE:  U transformua si një femër me make up/ Arbër Bytyqi tregon për komentet e njerëzve: Më shihnin tek gjoksi

Gjithashtu, Dua është prezantuar edhe me partneren e Ledrit Sarën, dhe të katërt së bashku kanë publikuar një foto që po bën xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE:  Hajdarmataj përplaset me Markun/ Kërkon rikthimin te Krimet e Rënda

Kujtojmë se shumë vite më parë,Ledri dhe Dua kanë patur një lidhje së bashku, por pavarësisht kësaj ruajnë raporte shumë të mira familjare së bashku./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE