Connect with Us

Pas kthimit nga Eurovision/ Anxhela Peristeri bën ndryshimin e papritur në pamje

Showbizz

Pas kthimit nga Eurovision/ Anxhela Peristeri bën ndryshimin e papritur në pamje

Publikuar

-

Pas kthimit nga Eurovision/ Anxhela Peristeri bën ndryshimin e papritur në pamje

Këngëtarja Anxhela Peristeri na përfaqësoi denjësisht në Eurovision me këngën “Karma.” Ajo u evidentua jo vetëm për vokalin e saj të mrekullueshëm por edhe për pamjen në skenë.

Anxhela u cilësua si një nga artistet me veshjen më të mirë në Eurovision. Ajo u rendit në vendin 21 por mori të gjithë dashurinë e fnasave nga e gjitha bota që e mbështetën dhe e duartrokitën teksa performonte.

LEXO EDHE:  Dyshimet e fansave: Tre këngëtarët e njohur shqiptarë do të sjellin një këngë bashkë?

Por Anxhela nuk ndalet së na surprizuari. Pas kthimit nga Eurovision ajo është shfaqur më në formë se kurrë me një ndryshim tejet të këndshëm në pamje.

Këngëtarja ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet me flokët e prera dhe bjonde./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Dyshimet e fansave: Tre këngëtarët e njohur shqiptarë do të sjellin një këngë bashkë?

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Enca nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon tërësisht e zhveshur

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  “Kishim vendosur ti bllokonim”/ Flamur Noka zbulon arsyen pse ndryshuan strategji

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  “Kishim vendosur ti bllokonim”/ Flamur Noka zbulon arsyen pse ndryshuan strategji

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE