Connect with Us

Në pritje të një fëmije?/ Partnerja e Shpatit sqaron si qëndron e vërteta

Showbizz

Në pritje të një fëmije?/ Partnerja e Shpatit sqaron si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë kthyer në një nga çiftet më të preferuara të showbizzit.

Së fundi u përfol se çifti ishin në pritje të një fëmije por partnerja e këngëtarit ka treguar se kjo nuk është e vërtetë.

Tani ju tregoj a jam apo jo shtatëzënë😅. Në fakt një kontrollë gjinekologjike në çdo 6 muaj është e patjetërsueshme për çdo vajzë mbi 18 vjet, njëjtë edhe unë vizitohem për kontrollat rutine në @onehospitalmk tek mjekja më e mirë @dr.irenagosheva !

Por jo… nuk jam shtatëzënë por patjetër që kur të jem do të ju njoftojmë bashkë me Shpatin ❤️ dashuri për ju🙇‍♀️”, sqaron Selvija./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poem e Ledri Vulës takon Dua Lipën/ Mos e humbisni takimin e ëmbël mes dy vajzave

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipan a surprizoi të gjithëve teksa së fundi ka vendosur të vizitojë Shqipërinë. Gjatë vizitës së saj në Tiranë, Dua u takua me shumë personaliete të njohura në Tiranë.

Pas takimit me kryeministrin Rama, Dua ka takuar një prej miqve të saj më të mirë dhe të hershëm, reperin Ledri Vula.

Reperi e ka prezantuar këngëtaren me vajzën e tij, Poem Blu, e cila e ka pritur yllin e muzikës me një buzëqeshje.

LEXO EDHE:  Foto-“Turpin nuk ua solla unë, e gjeta në mesin tuaj”/ Bularati trazon rrjetin, Dule në qendër të “furtunës”

Gjithashtu, Dua është prezantuar edhe me partneren e Ledrit Sarën, dhe të katërt së bashku kanë publikuar një foto që po bën xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE:  FOTO- Shqipes i ndodh incidenti/ Tregon këmbët e gjakosura

Kujtojmë se shumë vite më parë,Ledri dhe Dua kanë patur një lidhje së bashku, por pavarësisht kësaj ruajnë raporte shumë të mira familjare së bashku./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Robert Berisha e thotë troç/ “Gocat në Kosovë e Shqipëri përfundojnë me burra të vjetër”

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha e thotë troç/ "Gocat në Kosovë e Shqipëri përfundojnë me burra të vjetër"

Këngëtari Robert Berisha ka folur për një nga fenomente që prek shoqërinë tonë. I ftuar në “Breaking”, këngëtari është shprehur se vajzat e reja në Kosovë dhe Shqipëri përfundojnë në një marrëdhënie me burra të vjetër dhe nga pikëpamja e tij, ka dhënë një arsye pse ndodh kjo.

Sipas Robertit, kjo ndodh pasi vajzat rriten pa dashurinë e babait.

Unë i sugjeroj prindërve që t’i ofrojnë fëmijëve të tyre sa më shumë dashuri, që të mos përfundojnë keq. Sidomos me gocat ndodh kjo. Kur nuk kanë dashurinë e prindit përfundojnë edhe me burra më të vjetër siç po ndodh në Kosovë dhe Shqipëri. E kanë vetëm nga mungesa e dashurisë së babait 100%”, tha Roberti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ndarjes, Sara i habit të gjithë/ Nxjerr videon dhe i thotë Atdheut “më mungon”

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë, Sara dhe Atdheu zbuluan se i kishin dhënë fund marrëdhëniëes së tyre. Mirëpo duket se edhe pas ndarjes dyshja ruajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Sara ka publikuar në Instastory një video ku shihet me Atdheun dhe krahas shkruan: Më mungon.

Nuk e dimë nëse kjo është një shenjë që tregon se dyshja po mendojnë për një rikthim, apo Sarës vetëm po i mungon koha që ka kaluar me Atdheun./ CNA.al

LEXO TE PLOTE