Connect with Us

Me zemrën e thyer/ Mevlani mesazh Ledjanës: Njerëzit nuk i ndan fati por…

Showbizz

Me zemrën e thyer/ Mevlani mesazh Ledjanës: Njerëzit nuk i ndan fati por…

Publikuar

-

Me zemrën e thyer/ Mevlani mesazh Ledjanës: Njerëzit nuk i ndan fati por…

Dy ditë më parë, Mevlan Shaba zbuloi se lidhja e tij me Ledjanën nuk vazhdon më dhe dyshja i kanë dhënë fund gjithçkaje.

Në emision, Mevlani u shpreh se Ledjana i kishte bërë bllok në çdo rrjet social.

Por edhe pse të ndarë, duket se Mevlani nuk po e harron dot Ledjanën. Nëpërmjet një posti që e ka ndarë në rrjetet sociale ai zbulon se nuk i ka bërë asgjë të keqe Ledjanës, por janë njerëzit që i kanë ndarë.

LEXO EDHE:  E “masakruan” me komente negative/ Atdheu i del në mbrojtje Olsës

Gjithashtu ky duket si një mesazh për ish konkurrenten./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

Rrëfimet si duket nuk mungojnë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Benilda ishtë e para që zbuloi se ka qenë në një fejesë për rreth 7 vjet por ishte ndarë sepse u fejua shumë e vogël dhe nuk e donte më partnerin duke i hedhur edhe të emës fajin.

Rradha si duket u pasua nga ish-futbollisti seksi Granit Cania.

LEXO EDHE:  Këto informacione mos i publikoni në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  Rama publikon rrugën e re Banjë-Gramsh/ Komentuesit: Populli po vdes për bukëDuke u marë më provën e përjavëshme me bluajtjen e kafes ai ka bërë një bashkëbisedim me Palomën dhe Elhaidin.

Gjatë bisedës ai pohoi se ka qenë në një bashkëjetesë me një vajzë për dy muaj. Por zbuluan se lidhja mes tyre nuk funksionoi dhe secili vazhdoi me rrugën e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habitet Arbana Osmani/ “Big Brother Vip” jehonë në mediat italiane

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që “Big Brother Vip” do të ishte një sukses i vërtetë kjo pritej nga të gjithë, por si duket as vet moderatorja e emisionit Arbana Osmani nuk e ka pritur që të bëjë jehonë të madhe në mediat italiane. Italia e përshkruan emsionin si një mrekulli skenografike duke komplimentuar gjithë produksionin për skenografinë dhe realizimin.

Si duket Arbana Osmani kishte marrë shumë mesazhe nga ndjekësit e saj ne Instagram të cilët i kanë derguar foto ku “Big Brother” ishte kryefjalë e mediave të huaja.

LEXO EDHE:  E “masakruan” me komente negative/ Atdheu i del në mbrojtje Olsës

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Sara/ Atdheu jep mesazhin për ndjekësitNormalisht Arbana Osmani nuk ka nguruar të fshehë lumturinë lidhur me këtë fakt dhe ka postuar në Instagraminn e saj të gjitha këto lajme.

Kujtojmë se edhe edicionet e para të emisionit “Big Brother” kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm dhe shikueshmëri përtej limiteve dhe e njejta gjë pritet edhe në këtë edicion të ri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më merr malli”/ Gilberta përlotet kur kujton Ilirin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Iliri dhe Gilberta ishin një prej çifteve më sipatikë që u krijuan gjatë qëndrimit në “Përputhen”. Ata gjithashtu dolën jashtë programit bashkë si edhe zyrtarizuan lidhjen e tyre më prezantimin e familjeve dhe një fejesë.

Të gjithë mënduan se lidhja e tyre do të zgjaste por si duket çifti i dha fund romancës, dhe mbi të gjitha nuk i kanë kursyer aspak “thumbat” dhe akuzat kundër njëri-tjetrit.

Së fundmi Gilberta së fundmi ka qenë pjesë Abc e Pasdites’ ku edhe ndau dicka më shumë  në lidhje me historinë e saj me Ilirin.

LEXO EDHE:  Deklarata “bombë” e Spartak Ngjelës/ “Ramën e mban Berisha”

LEXO EDHE:  Konkurrentja e re që po "bombardon" vajzat e Përputhen/ Kush është kaçurrelsja shkodrane që po trazon ujërat?Filloi një lloj distance dhe unë nuk e doja. Po e shihja, e lashë të lirë. Nuk i di tamam problemet që ai kishte”, tha ajo, duke shtuar se komunikimi kishte qenë problemi kryesor.

Teksa shihte momente nga intervista e fundit me Ilirin së bashku, u vu re se ajo u përlot.

Mu mbushën edhe pak sytë me lot kur e pashë, sepse të merr malli për gjërat e bukura. Të mungojnë gjërat e bukura. Ishte histori e bukur.” – tha Gilberta e emocionuar.

LEXO TE PLOTE