Berisha ndërhyn në garën e PD/ Shfaqet kundër Bashës

Në një intervistë mediatike të dhënë mbrëmjen e djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha, ka mbajtur qëndrime mjaft të drejtpërdrejta dhe të qarta, kundër kreut të PD-së, Lulzim Basha. Në studion e emisionit “PolitikOn”, Berisha ka komentuar garën për zgjedhjen e kreut të PD-së, për të cilën tha se priste që të shtyhej dhe jo të afrohej … Continue reading Berisha ndërhyn në garën e PD/ Shfaqet kundër Bashës