Connect with Us

U plagos me armë zjarri nga dy persona në lokal/ Kush është 19-vjeçari nga Rrësheni

Kronika

U plagos me armë zjarri nga dy persona në lokal/ Kush është 19-vjeçari nga Rrësheni

Publikuar

-

/

Janë zbardhur detaje të reja nga plagosja me armë zjarri që ndodhi pasditen e sotme në Tiranë.

I plagosur ka mbetur shtetasi Reginaldo Kaçorri, 19 vjeç, nga Rrësheni, dhe shkak dyshohet një konflitkit castit.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 15:45 tek kompleksi “Dinamo”, pranë një lokali, teksa i riu dyshohet se është qëlluar nga dy persona.

LEXO EDHE:  Tiranë/ Tentoi të korruptonte policin, arrestohet

Ai është transportuar në Spitalin e Traumës./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Plagosja me thikë në Durrës/ Zbardhen detajet e para, si nisi sherri

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me ngjarjen në Durrës, ku u plagos një person me thikë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1, Durrës, si pasojë e një  konflikti  për motive të dobta.

Durrës/Informacion paraprak

Plagosi me thikë 50 vjecarin, ndërhyrja e menjëhershme e Policisë vë në pranga 36 vjeçarin.Më  datë 18.01.2022, rreth  orës 16:00, në lagjen nr. 1, Durrës, si pasojë e një  konflikti  për motive të dobta, shtetasi F. V., 36 vjeç, ka plagosur me thikë, shtetasin A. K., 50 vjeç, banues në Durres, i cili ndodhet nën  kujdesin e mjekeve.

LEXO EDHE:  Emrat-Përplasja te FRD/ Policia shpall në kërkim dy persona

LEXO EDHE:  Denoncimi/ Ja si i vjedh qytetarët Bashkia e Tiranës

Ndërhyrja e menjëhershëm e Policisë bëri të mundur kapjen e menjëhershëm te shtetasit F. V.

Grupi hetimor po punon për  sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Sherr me thika në Durrës/ Plagoset një person

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Një i ri ka mbetur i plagosur  me thikë në Durrës. Sipas të dhënave të parë, mësohet se i riu është përfshirë në një sherr me një person tjetër, po ashtu i paidentifikuar.

Nuk dihen ende motivet e përplasjes mes dy të rinjve, teksa bëhet me dije se ata ishin nën efektin e alkoolit.LEXO EDHE:  Tiranë/ Tentoi të korruptonte policin, arrestohet

Autori është ndaluar nga Policia, teksa po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Shkrumbohet nga flakët makina në Vlorë/ Dyshimet e para

Publikuar

-

Nga

Shpërthen në flakë makina në ecje/ Dyshimet e para

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”.

Mësohet se automjeti tip “Golf” ka qenë i parkuar poshtë një pallati dhe ka rrezikuar dhe mjetet e tjera që ndodheshin pranë.Fatmirësisht ndërhyrja e zjarrfikësve në kohë ka arritur ta shpëtojë mjetin.

LEXO EDHE:  Emrat-Përplasja te FRD/ Policia shpall në kërkim dy persona

LEXO EDHE:  Tiranë/ Tentoi të korruptonte policin, arrestohet

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkak i zjarrit dhe policia ka nisur hetimet./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE