Agron Gjekmarkaj si palaço publik

Agron Gjekmarkaj, që deri më dje bënte analistin dhe hiqej si parimor, tani është shndërruar në lëpirësi  serial të Lulzim Bashës. Pas pazareve që dyshohet se bëri me Bashën dhe fut në listat e kandidatëve për deputetë, dyfytyrësia e Gjekmarkajt doli më shumë në pah. Kritiku i djeshëm tregoi anën e tij të vërtetë, anën … Continue reading Agron Gjekmarkaj si palaço publik