Connect with Us

“Respektin tim nuk do ta kesh kurrë”/ Çfarë raporti kanë Arjani dhe Sindi pas përballjes?

Showbizz

“Respektin tim nuk do ta kesh kurrë”/ Çfarë raporti kanë Arjani dhe Sindi pas përballjes?

Publikuar

-

“Respektin tim nuk do ta kesh kurrë”/ Çfarë raporti kanë Arjani dhe Sindi pas përballjes?

Ish konkurrentja Sindi Loci dhe opinionisti Arjan Konomi kanë patur shumë debate brenda në emisionin Përputhen.

Madje disa javë më parë ata u përballën me njëri-tjetrin dhe në fund Sindi u shpreh se respektin e saj nuk do ta kishte kurrë.

Por si duket mosmarrëveshjet e tyre janë sheshuar pasi mbrëmjen e kaluar në festën me ish konkurrentët e Përputhen ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin dhe duken mjaft të qeshur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një infermiere seksi do të zbulojë shumë fantazi”/ Olsa Muhameti tregon detajet nga sezoni i ri i “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emisioni që theu çdo rekord, “Përputhen” rikthehet sot me sezonin e ri.  Ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Breaking” autorja e programit, Olsa Muhameti, ku  zbuloi disa detaje rreth sezonit të ri.

Ajo tha se në javën e dytë do të nisin takimet e para jashtë. Gjithashtu tregoi se konkurrentët vijnë nga vende të ndryshme.

“Janë djem që jetojnë në Zvicër, Gjermania, është një djalë i Mitrovicës që vjen nga Nju Jork, Kemi një djalë Presheve që vjen në Për’puthen. Nga Maqedonia e Veriut mungojnë konkurrentët, por edhe mund të kemi në ditën në vijim”, tha Muhameti.

LEXO EDHE:  “Security duke nxjerrë jashtë ‘kriminelin”/ Erlindi zbulon çfarë ndodhi në prapaskenë pas largimit

LEXO EDHE:  Raporti i Asamblesë së Këshillit të Europës/ Balla: Zgjedhjet e 25 prillit u vlerësuan pozitivishtNjëkohësisht, Olsa u bëri thirrje të gjitha vajzave nga Kosova që të aplikojnë që të bëhen pjesë e emisionit, që të gjejnë dashurinë e tyre.

Ndërsa e pyetur në lidhje me profesionet e konkurrentëve, autorja e “Për’puthen” tregoi se kemi një infermiere.

Një infermiere, seksi, që do të zbulojë shumë fantazi. Kemi edhe një ndryshim formule, nuk prezantojmë vajzat në fillim, por djemtë hap pas hapi, se janë më të shumtë në numër që të njihen”, zbuloi Olsa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aksident i vogël nga një lojë/ Ylli Limani përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga vajzat, Yll Limani, prej disa ditësh është me pushime në jug të Shqipërisë.

Ai ka treguar përmes postimeve se po kalon shumë bukur.

Mirëpo, këngëtarit të njohur i ka ndodhur një “incident” i vogël në fytyrë dhe ka përfunduar në spital.Nëpërmjet postimeve në Instagram, Ylli na tregon disa pamje për të zbuluar çka ndodhi.

LEXO EDHE:  Raporti i Asamblesë së Këshillit të Europës/ Balla: Zgjedhjet e 25 prillit u vlerësuan pozitivisht

LEXO EDHE:  Video-Dua Lipa u mëson shqip prezantuesve të njohur/ Provojnë gatimet tradicionale shqiptare

“Një aksident i vogël nga një lojë e kotë me gur në plazh”, ka shkruar ai mbi foto./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plane për martesë/ Eni Koçi zbulon nëse do të bëjë dasmë me Gencin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara të momentit.

Prej vitesh ata janë në një lidhje dashurie, e cila është kurorëzuar në fejesë.

Ditën e djeshme, këngëtarja Eni Koçi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku ka ndarë disa detaje nga jeta private që ne nuk i kishte treguar më parë.

LEXO EDHE:  2020-ta, viti më i ngrohtë në Evropë

LEXO EDHE:  Rama provokon/ Kravatë me yll në ditëlindjen e EnveritSigurisht që pyetjet kanë qenë të shumta, por Eni nuk ka hezituar t’iu përgjigjet fansave të saj.

Njëra ndër pyetjet ishte se a do bëjnë dasëm me Gencin, ku ajo ka thënë se nuk beson se do bëjnë dasmën pasi që të gjitha ceremonitë simbolike i kanë bërë vetem me familjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE