Connect with Us

Mevlani dhe Antonela argëtohen me njëri-tjetrin/ Ledjana “hedh” thumbin

Showbizz

Mevlani dhe Antonela argëtohen me njëri-tjetrin/ Ledjana “hedh” thumbin

Publikuar

-

Mevlani dhe Antonela argëtohen me njëri-tjetrin/ Ledjana “hedh” thumbin

Mbrëmjen e kaluar, ish konkurrentët e Përputhen, së bashku me autoren Olsa Muhameti dhe moderatoren Bora Zemani kanë festuar së bashku pranë një resorti në bregdet.

Nga videot që po qarkullojnë në rrjetet sociale shihen Antonela dhe Mevlani të cilët kërcejnë dhe këndojnë me njëri-tjetrin.

Ndërkohë nga pamjet dukej se Ledjana mungonte dhe Antonela dhe Mevlani këndonin këngën “Ledjana”.

 

LEXO EDHE:  Luana dhe Rezarti ngacmojnë Florin për deklaratën ndaj Butrint Imerit: Është muhabet para një viti

Ndërkohë nga ana tjetër, ish konkurrentja ka publikuar një post që nxit dyshime se është një thumb për Mevlanin.

“Nga gjitha gënjeshtrat që kam dëgjuar, “TË DUA” ishte e preferuara”, shkruhej në post.

Ndërkohë ne kujtuam momentin në emision ku Ledjana dhe Mevlani shprehën pëlqimin për njëri-tjetrin dhe ish konkurrentja i dhuroi një tablo me fjalën të dua./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Njerëzit testojnë çdo limit”/ Ish konkurrentja e “Përputhen” flet hapur për problemet me depresionin.

Publikuar

-

Nga

Jasmin Kadriu, ish konkurrentja e “Përputhen” ishte një prej vajzave më të preferuara të edicionit të dytë. Menjëherë ra në sy për tipin e saj të çilter dhe komunikimin e drejtpërdrejtë.

Me von zbuluam edhe një aspekt tjeter të saj. Faktin që ishte disi e ndjeshme.

Së fundmi Jasmine ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram ku ka zbuluar dicka më shumë nga vetja.

LEXO EDHE:  Atdheu i flet në vesh për fantazitë seksuale/ Ja reagimi i Antonelës

LEXO EDHE:  Ndjekësit kanë një kërkesë për Përputhen/ “Hiqeni Borën dhe mbani…”

Fansi e pyet nëse ndonjëherë Jasmin është preku nga depresioni. Jasmina ka pohuar që po dhe mbi të gjitha në një moshë të vogel.“Ke kaluar depresion ndonjëherë”, e pyet ndjeksësi.

“E kam vuajtur shumë shpesh edhe në një moshë që është turp ta kalosh sepse jeta të perball gjithmon me njerëz që testojnë çdo limit”, është shprehur Jasmina.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dikur supermodele me famë boterore/ Linda Evangelista tregon fytyrën e shpërfytyruar

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Modelja me famë botërore, Linda Evangelista pohoi se ajo është “shpërfytyruar brutalisht” nga efektet anësore të rralla të një procedure kozmetike që iu nënshtrua pesë vjet më pare.

E pyetur shpesh herë se përse ajo nuk ishte prezente në mediat online Linda më në fund ka dhënë një përgjigje.

Supermodelja, 56 vjeç, fajësoi për izolimin e saj, një procedure shpërfytyruese.

Në deklaratën e mediave sociale, ikona e viteve 90’ pretendoi se ajo ishte shpërfytyruar dhe nuk do arrinte ta kthente më kurre ftyren e dikurshme edhe nëse do të paguante miliona euro. Kjo për shkak të një efekti të rrallë anësor nga procedura e zvogëlimit të yndyrës.Sipas Lindës, ajo i ishte nënshtruar një procedure “CoolSculpture” për të ‘zvogëluar’ qelizat e saj yndyrore, por në vend të kësaj procedura ‘i rriti’. Për këtë arsye supërmodelja ka nisur një proçes ligjor.

LEXO EDHE:  “Flakë për flakë”/ Sindi i përgjigjet Sarës: Je veterane e eksperiencave, mbahesh mend vetëm për…

LEXO EDHE:  A është penduar për ndonjë takim në Përputhen?/ Tea e thotë troç

Sot kam vendosur të hedh një hap të madh drejt ndreqjes së një gabimi që kam vuajtur dhe e kam mbajtur për vete për më shumë se pesë vjet. Për ndjekësit e mi, që kanë pyetur veten pse unë nuk kam punuar ndërsa karriera e bashkëmoshatarëve të mi po lulëzon, arsyeja është se unë u shpërfytyrua brutalisht nga procedura e “Zeltiqit CoolSculpting” …kjo kompani bëri të kundërtën e asaj që premtoi. Pas kësaj unë bëra edhe dy operacione korrigjuese të dhimbshme por të pasuksesshme. Unë kam mbetur, siç e përshkruan media, e panjohur”, është shprehur modelja në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Linda Evangelista ka qenë muza frymëzuese e shume stilistëve gjatë viteve 90’ dhe konsiderohej fytyra më e bukur e globit./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  ‘Trekëndëshi i Bermudës’/ Antonela bën deklaratën e fortë për Mevlanin dhe Ledianën

LEXO EDHE:  Historia e flirtit të politikanit me modelen/ Përballen live në emision: Ishim bashkë për 7 orë, u çarmatosa kompletPër më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE