Basha “zhduk” anëtarët/ Rivalët nuk i marrin dot emrat

Partia Demokratike pritet që me datë 13 qershor të zhvilllojë zgjedhjet për kryetarin e ri të kësaj force politike, ku në garë janë katër kandidatë, vetë Lulzim Basha, Edith Harxhi, Agron Shehaj dhe Fatbardh Kadilli. Përtej faktit që gara që po zhvillohet nuk është aspak demokratike dhe aspak në kushte të barabarta, kjo sepse Lulzim … Continue reading Basha “zhduk” anëtarët/ Rivalët nuk i marrin dot emrat