Connect with Us

“Është çdo gjë politike”/ Anxhela Peristeri reagon pas finales së Eurovision

Showbizz

“Është çdo gjë politike”/ Anxhela Peristeri reagon pas finales së Eurovision

Publikuar

-

Pas kthimit nga Eurovision/ Anxhela Peristeri bën ndryshimin e papritur në pamje

Këngëtarja Anxhela Peristeri e përfaqësoi denjësisht Shqipërinë në Eruvision 2021. Këngëtarja u evidentua jo vetëm për vaoklin dhe këngën e mrekullueshme por u vlerësua si një nga më të veshurat mirë të festiavlit.

Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e Eurovision 2021, ku fituese u shpall Italia, ndërsa Shqipëria me Anxehla Peristerin u rendit në vendin e 21.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Anxhela ka falenderuar të gjithë ata që e kanë votuar dhe mbështetur në këtë eksperiencë të bukur.

Ajo tregon se ka marrë shumë mesazhe që thonë se çdo gjë është politkke pork jo nuk e mërzit aspak këngëtaren, pasi të gjithë e dimë se është një nga këngëtaret më të mira shqiptare.

Ju falenderoj nga thellesia e zemres per cdo mesazh qe me keni derguar dhe per cdo cent qe keni harxhuar per te votuar Shqiperine ne Eurovizion! Ju jam shume mirenjohese dhe sinqerisht eshte ndjesia me e bukur qe kam perjetuar gjate gjithe karrieres sime! Ishte nje super eksperience qe do e ribeja padiskutim shuuumeee here dhe do me mungoje shume kjo ndjesi dhe ajo skene! Ju dua shume ! ❤️( Inboxi im eshte plot dhe te me falni qe nuk kam mundur tju kthej pergjigje te gjitheve)🙏 Per te gjithe ju qe me shkruani te mos merzitem se eshte cdo gje politike ju siguroj qe nuk jam merzitur fare! E shijova shume naten e mbremshme dhe rezultati nuk eshte se me ndikoi.Une e di se kush jam ,me cfare po paraqitem dhe cfare meritoj dhe ate qe me shume doja e mora pa kursim! Dashurine tuaj ❤️Ju falenderoj qe ishit krenare per mua 🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱”, shkruan Anxhela në postimin e saj në Instagram./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  “Duam të promovojmë Kosovën”/ Babai i Dua Lipës zbulon detaje për Festivalin Sunny Hill

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Publiku u çmend pas këngës “Psikopatja jote”, por MC Kresha paska debatuar keq me Fifin për të

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Kryemadhi pranon se kanë mashtruar qytetarët/ Fundos edhe aleatët

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  Skandali i Tires/ Revoltohet Saimir Kodra: O prokuror përse nuk heton edhe infermieret e Sanatoriumit?

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE