Connect with Us

Votoni tani Anxhela Peristerin/ Kodi dhe numri sipas vendeve

Showbizz

Votoni tani Anxhela Peristerin/ Kodi dhe numri sipas vendeve

Publikuar

-

Shqipëria përfaqësohet në Eurovizion me Anxhela Peristerin e cila performoi e dyta këngën Karma.

Në këto momente është hapur zyrtarisht votimi dhe çdo kush mund të votojë deri në 20 herë për këngëtarin e preferuar. Anxhela mban numrin 02.

Shqiptarët që jetojnë në Greqi mund të dërgojnë një sms me tekst 02 në numrin 54222;

Shqiptarët e Zvicrës mund të votojnë me të njëjtin tekst në numrin  377;

Shqiptarët në Gjermani në numrin 99599;

Shqiptarët në Itali në numrin 4754750;

Shqiptarët që jetojnë në Belgjikë mund të votojnë në numrin 6000 me tekst 02;

Shqiptarët në Angli mund të telefonojnë në numrin 09015225202.

Ndërsa shqiptarët që jet9ojnë në Francë mund të votojnë për Karma me një telefonatë në numrin 363202, ndërsa Spanja mund të votojë në numrin 27734.

Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut mund të votojnë në numrin 149101 duke dërguar një mesazh me tekst 02;

LEXO EDHE:  Majko: Vota në zgjedhjet e fundit kushtoi 50-60 euro

Shqiptarët e Australisë mund të dërgojnë një sms me tekst 02 në numrin 1991 37 73;

Shqiptarët në Suedi mund të votojnë në numrin 72211 me tekst 02;

Shqiptarët në Qipro mund të votojnë në numrin 5511;

Shqiptarët në Danimarkë mund të dërgojnë sms me tekst 02 në numrin 1212;

Shqiptarët në Finlandë mund të dërgojnë sms me tekst 02 në numrin 173005;

Duke i uruar shumë suksese Anxhela Peristerit, këngëtares korçare që është vlerësuar për performancës e saj dhe vokalin, shpresojmë që të marrë mbështetjen nga bashkëkombasit e saj që jetojnë jashtë vendit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

LEXO EDHE:  Zgjedhet e 25 Prillit/ Gjekmarkaj: Vjedhja e votave tragjedi e demokracisë shqiptare

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

LEXO EDHE:  Numërohen kutitë e para/ Kush udhëheq me vota nominale mes demokratëve në Tiranë

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotoja që bëri xhiron në rrjet/ Zbulohet e vërteta e shtatzënisë së Genta Ismajlit

Publikuar

-

Nga

I çmendur pas Gentës/ Biznesmeni turk i kushton fjalët më të bukura të dashurisë

Pak ditë më parë në media qarkulloi një foto e këngëtares Genta Ismajli, ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur, duke hedhur dyshime se këngëtarja dhe partneri i saj janë në pritje të një fëmije.

Por duket se e vërteta nuk është kështu. Burime për “Prive” kanë treguar se lajmi i shtatzënisë së këngëtares nuk është i vërtetë dhe se bëhet fjalë për disa kilogramë më shumë që Genta ka marrë së fundi.

Kujtojmë se Genta dhe partneri i saj Usta janë në një lidhje dashurie prej vitesh. Gjithashtu nuk mungojnë palnet për martesë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Eva Murati e konfirmon/ Së shpejti do ta shohim në një program televiziv në Itali

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Eva Murati ka zbuluar se së shpejti do ta shohim në një program televizi Italian.

E ftuar në Pushime On Top, bukuroshja e ekranit është shprehur se gjërat po shkojnë shumë mirë në itali po nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

“Gjërat në Itali po shkojnë shumë mirë, nuk duam t’i marr mësysh se besoj pak të këto. Definitivisht gjërat po shkojnë shumë mirë”, ka thënë Eva.

LEXO EDHE:  Zgjedhet e 25 Prillit/ Gjekmarkaj: Vjedhja e votave tragjedi e demokracisë shqiptare

Gjithashtu ajo ka sqaruar dhe thashethemet që qarkullojnë së fundi ku thuhet se moderatorja ka “armiqësi “me koleget e saj.

LEXO EDHE:  Jo vetëm në Devoll/ Regjistrohen incidente mes demokratëve edhe në Maliq

Kam shumë miqësi me moderatoret. Nuk e kam thënë ndonjëherë këtë. Fliten lart e poshtë fjalë pa lidhje, por unë nuk kam armiqësi me asnjërën”, shprehet Eva./ CNA.al

LEXO TE PLOTE