Connect with Us

Nata e dytë e Eurovizion/ Shqipëria kualifikohet e para për natën finale

Showbizz

Nata e dytë e Eurovizion/ Shqipëria kualifikohet e para për natën finale

Publikuar

-

Sonte u mbajt nata e dytë e Eurovisionit, që këtë vit po mbahet në Roterdam të Holandës dhe me kushte të rrepta anti-covid. Midis 17 këngëve, Anxhela Peristeri që përfaqëson Shqipërinë, këndoi sonte e 11-ta.

Ajo interpretoi live këngën e saj “Karma”, në gjuhën shqipe.Vokali dhe pamja e Anxhelës, kanë marrë komente pozitive në mbarë evropën. Ajo u cilësua si e veshura më e mirë në tapetin e kuq të Eurovision-it.

Në fund të mbrëmjes u shpallën kualifikimet për natën finale. Shqipëria ishte e para që u kualifikua për të qenë në finale. Mes shumë emocionesh këngëtarja dhuroi një performancë vërtet për të dëshiruar. Me një zë të ngrohtë dhe interpretim korrekt, Anxhela i bëri mjaft krenarë shqiptarët me paraqitjen e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Klaudia Pepa në finale të Amici-t

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Burri që la pa fjalë spektatorët/Hoqi pantallonat në mes të skenës

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  “Për mua fituesja je ti”/ Bora Zemani mbështet këngëtaren në finalen e Këngës Magjike  

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare do performojë në natën finale të ‘The Voice of Romania’

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE