Faktet dhe akuzat/ Berisha ekzekuton Bashën

Ish-kryeministri Sali Berisha, mbrëmjen e sotme, ka mbajtur qëndrime mjaft të forta në drejtim të kreut të PD-së, Lulzim Basha. I ftuar në emisionin “Opinion”, Berisha ka ndëshkuar Lulzim Bashën, duke e ekzekutuar ate politikisht, dhe duke i faturuar atij përgjegjësinë për çdo vendim politik të Partisë Demokratike, që solli edhe dështimet e njëpasnjëshme që … Continue reading Faktet dhe akuzat/ Berisha ekzekuton Bashën