Connect with Us

Marrin vendimin e papritur/ Çfarë ndodhi me Mevlanin dhe Ledianën

Showbizz

Marrin vendimin e papritur/ Çfarë ndodhi me Mevlanin dhe Ledianën

Publikuar

-

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani pranon dashurinë për Ledjanën

Përputhen është një ndër programet më të ndjekur të momentit. Konkurentët janë shumë të komentuar nga publiku por edhe të pëlqyer. Ndër to janë edhe Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba të cilët prej kohësh kanë deklaruar pëlqimin ndaj njëri tjetrit.

Ditën e sotme të dy konkurentët vendosën që të dalin nga programi për të vazhduar njohjen e tyre jashtë.

LEXO EDHE:  “Deklarata e Bashës, serioze!”/ Rakipi: Rama kërkon garanci, të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

“Sido të shkojë puna ne sado të zihemi përsëri do takohemi. Raporti dhe lidhja jonë nuk ka qenë si lidhjet e tjera. Ne kemi sulme dhe kjo është arsyeja” është shprehur Mevlani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Publiku e voton si më të preferuarin/ Përlotet Donaldi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Donald Veshaj është përzgjehdur nga publiku si banori më i preferuar në shtëpinë e Big Brother Vip.

Nga momenti që është komunikuar zgjedhja e publikut, Donaldi është përlotur duke u shprehur se ky është një moment shumë i veçantë për të.Kujtojmë se brenda shtëpisë ka qenë shumë i përfshirë në debate me banorët e tjerë gjatë kësaj jave dhe fakti që publiku e zgjodhi si të preferuar do të thotë shumë për të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ishte një situatë agresioni”/ Opinionistja e Big Brother komenton përplasjen Fifi-Semi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në emisionin Big Brother Vip është diskutuar përplasja mes Semit dhe Fifit. Opinionistja e Big Brother Vip, Balina Bodinaku, ka komentuar sjelljen e banoërve të tjerë në këtë situatë.

Bodinaku shprehet se ajo ishte një situatë agresioni dhe skenë shumë e shëmtuar.Po pres që banorët të dalin me një mesazh të përbashkët. Më shumë se loja individuale, jemi njerëz. Unë vura re nga banorët një lloj përdorje të kësaj situate. Dikush për tu bërë lider, dikush për të kanalizuar xhelozinë. Kjo e tejkalon lojën. Kjo ishte një situatë agresioni. Nuk jam kundër teje dhe respektoj vujatjen tënde dhe shqetësimin tënd. Ti e dije se ishe në një lojë. Ti nuk po vuaje. Semi nuk e dinte, po vuante.  Kemi parë skena të shëmtuara”, është shprehur Balina.

LEXO EDHE:  Meta Ministër i Brendshëm?/ “Shpërthen” Braçe: E kanë Shqipërinë pronë private!

LEXO EDHE:  “Më detyroi të pija alkool kur sapo kisha abortuar”/ Mariah Carey bën deklaratën tronditëse për gazetaren e famshme

Nga ana tjetër Fifi është shprehur se Balina po i del kundër me opinionin e saj dhe kjo gjë po e shqetëson./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja me Fifin/ Semin e kap ankthi live në emision

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë kësaj jave në Big Brother Vip ka patur shumë debate të nxehta mes Semit dhe Fifit.

Semi ka përjetuar një krizë ankthi gjatë debatit ku i është dashur të pijë ilaçe.Sot në transmetim live teksa është prekur kjo temë, Semi është ndjerë sërish keq dhe ka përjetuar sërish ankth.

LEXO EDHE:  Meta Ministër i Brendshëm?/ “Shpërthen” Braçe: E kanë Shqipërinë pronë private!

LEXO EDHE:  Fier/ Kryebashkiaku Zeqaj: Do jem deri në fund të mandatit

Ajo ka dalë jashtë për tu qetësuar ndërsa tashmë e ka kaluar këtë episod. Kujtojmë se Semi ka rrëfyer se ka vuajtur nga ankthi. Këtë e ka ndarë me disa prej banorëve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE