Connect with Us

Fotoja që çmendi ndjekësit/ Sara e Përputhen shtatzënë?

Showbizz

Fotoja që çmendi ndjekësit/ Sara e Përputhen shtatzënë?

Publikuar

-

Fotoja që çmendi ndjekësit/ Sara e Përputhen shtatzënë?

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina janë një prej çifteve të formuara në Përputhen.

Dyshja kanë vijuar me njohjen e tyre jashtë emisionit dhe duket se deri më tani gjërat po shkojnë për mrekulli për çiftin.

Së fundi Sara dhe Atdheu kanë tërbuar rrjetin me një foto ku shfaqen të dy së bashku ku bie në sy dora e Atdheut në barkun  e Sarës.

Të gjithë filluan me dyshimet se Sara mund të jetë shtatzënë por këtë dyshim e forcoi edhe më shumë Atdheu i cili shkruante në koment: “A do jetë çun apo goc?”

LEXO EDHE:  Të pasme bombastike dhe poza mjaft të nxehta/ Kjo është konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe Demi Rose

Më pas ka qenë sara që ka shuar dyhsimet duke iu përgjigjur shakasë së Atdheut. “Krokodil”, shkruan ajo duke hedhur poshtë të gjitha dyshimet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

52 apo 25?!/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

52 apo 25?/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva e muzikës botërore ka festuar sot ditëlindjen 52-të, megjithëse ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar pak minuta më parë disa foto të nxehta në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini krah partnerit të saj Ben Affleck.

LEXO EDHE:  Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatë./CNA.al

LEXO EDHE:  Një “bishë” e vërtetë si Chloe Ferry/ Bjondina i vë “flakën” Instagramit

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Publikuar

-

Nga

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Miss Shqipëria 2020 Iljada Baci, ka rrëfyer gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC” si është një ditë e zakonshme në verë për të, situatat e sikletshme dhe prapaskenat e xhirimeve.

Gjatë intervistës Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”. Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

LEXO EDHE:  Të pasme bombastike dhe poza mjaft të nxehta/ Kjo është konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe Demi Rose

LEXO EDHE:  FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE