Connect with Us

Dita e fundit në program/ Mevlani dhe Ledjana bëjnë veprimin e shumëpritur

Showbizz

Dita e fundit në program/ Mevlani dhe Ledjana bëjnë veprimin e shumëpritur

Publikuar

-

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Ledjana dhe Mevlani janë larguar mbrëmjen e sotme nga emisioni i dashurisë “Përputhen”.

Para se të lerë studion, Mevlani këndoi një këngë të bërë enkas për mbylljen e rrugëtimit të tij në program.

Më pas, ai së bashku me Ledianën janë ngritur në këmbë për të bërë përshëndetjen e fundit dhe të pranishmit në studio kanë kërkuar që dyshja të shkëmbejnë një puthje.

Ndonëse thanë se nuk do dalin nga programi si një çift, pasi kanë shumë gjëra për të diskutuar jashtë programit, Mevlani dhe Ledjana dhuruan një puthje të fundit në studio. Ka qenë Mevlani ai që ia ka rrëmbyer një puthje Ledjanës, edhe pse kjo e fundit nuk kundërshtoi.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 19 nëntor 2020

Të gjithë i kanë duartrokitur, ndërsa dyshja falenderuan Bora Zemanin, Arjan Konomin dhe produksionin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Publikuar

-

Nga

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Ish konkurrentja e Përputhen 1, Ina Kollçaku i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Në një intervistë për emisionin “Ora verore”, ajo është shprehur se vazhdon të mendojë faktin se do të bëhet nënë pa baba.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se kjo verë e ka gjetur të dashuruar dhe se po e shijon shumë këtë kohë në Livadhe.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur  për faktin e të qenurit nënë, pa baba. Vazhdon ende ti qendrosh këtij mendimi?

LEXO EDHE:  Berisha flet me emra/ Ja kush e çoi dosjen në SHBA

LEXO EDHE:  Skandali me BMW-në luksoze/ Valteri-Lleshajt: E ke për detyrë të japësh llogari një më një

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur ?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të përfolura të momentit.

Bukuroshja duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj, nga ku nuk mungojnë edhe pozat e nxehta.

E veshur me bikini ngjyrë minimaliste, Kejvina ka treguar format e saj “bombë”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I pëlqen të pozojë vetëm me të brendshme/ Njihuni me modelen provokuese

Publikuar

-

Nga

Caroline Zalog është një modele mjaft e njohur në rrjetet sociale. Ajo është bërë e famshme falë linjave të saj dhe fotove tërheqëse që publikon në Instagram.

Carolines i pëlqen më së shumti të pozojë me të brendshme , madje nuk nguron të dalë vetëm me to edhe në rrugë.

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më provokuese të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE