Connect with Us

Provokimet në rrjetet sociale për Ledjanën/ Flet Mevlani: Nuk kam kohë të…

Showbizz

Provokimet në rrjetet sociale për Ledjanën/ Flet Mevlani: Nuk kam kohë të…

Publikuar

-

“Me cilin shpirt e shkruajte këngën time”/ E lënduar Ledjana reagon pas deklaratave të Mevlanit Ledjana dhe Mevlani kanë javë që nuk flasin e s’kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin dhe pse shumë mendonin se ata do të dilnin çift nga “Për’puthen”. Ditën e sotme i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, Mevlani konfirmoi se nuk flet më me Ledjanën dhe se nuk ndiqen as në Instagram. Më pas nuk mungoi as reagimi i Ledjanës. “Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t’i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe”, shkroi Ledjana në disa postime në Instagram.

Konkurrenti i Përputhen Mevlan Shaba, i ftuar në Top Albania Radio ka folur për provokimet në rrjetet socilae, që shumë prej ndjekësve mendojnë se janë për Ledjanën.

Mevlani është shprehur se do të ishte njeriu i fundit në botë që do të merreje me të tilla gjëra, e para se nuk janë aspak në tipin e tij dhe e dyta se është mjaft i zënë që të merret me rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  I tha "TË DUA" në emision/ Mevlani thumbon Ledjanën

Përsa i përket provokimeve, besoj se do jem njeriu i fundit nga bota e artit ose si njeri personal,  që merret me provokime, kunja ose ku di unë diss-e nëpër statuse, e para nuk janë tipi im, e dyta nuk kam kohë të merrem me këto rrjetet sociale.Kështu që janë aludime të gjitha”, shprehet Mevlani./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  Kush janë Masonët, dhe a dallojnë ata nga Iluminati?

LEXO EDHE:  U shfaq duke u puthur me konkurrenten e “It's my love”/ Eri sqaron të vërtetën

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  Shqipja plas “bombën” e radhës: Mevlani të më japë lekët që më ka borxh
LEXO EDHE:  Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE