Connect with Us

“Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur Aristelës

Showbizz

“Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur Aristelës

Publikuar

-

U deklarua për Aristëlën/ Prici: Je gjysma ime

Përputhen është një ndër programet më të ndjekur dhe komentuar të momentit. Këtë javë është java përbyllëse e emisionit ku konkurentët që kanë pëlqime për njëri tjetrin kanë sqaruar keqkuptimet mes tyre.

Sot ka qenë takimi i Aristelës dhe Pricit. Debate të shumta kishte në këtë takim ku një ndër to ishte edhe komenti i njërit nga ish konkurentët Kristiani ku thoshte “Kristela është nusja ime, kot lodhet Princi”. Nga këtu nisi debati dhe Princi ka bërë veprimin e papritur, ku ka hequr Aristelën nga rrjeti social instagram.

LEXO EDHE:  Prindërit në Facebook, fëmijët në Snapchat

Unë nuk të hoqa nga instagrami sepse unë dhe ti e mbyllëm me aq”, u shpreh Princi. Ndërkohë që Aristela e pyet se përse e ka bërë këtë veprim ai u përgjigj se nuk dëshironte ta shihte momentalisht. “Unë nuk doja ta shihja me sy momentalisht”, shtoi Princi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“1 Mijë vjet”/ Luana Vjollca më seksi se asnjëherë në hitin e radhës

Publikuar

-

Nga

“1 Mijë bjet”/ Luana Vjollca më seksi se asnjëherë në hitin e radhës

Luana Vjollca është një prej moderatoreve më të ndjekura në instagrm nga publiku. Ajo gjithashtu është edhe shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos për pamjen e saj të jashtme.

Përvecc moderimit Luana ka bërë edhe këngë dhe bashkëpunime të ndryshme.

Së fundmi në rrjetet e saj sociale ajo ka paralajmëruar hitin e saj të rradhës i cii do të publikohet ditën e nesërme.

LEXO EDHE:  Saimiri i “Love Story” shfaqet në Instagram/ Të gjithë kanë një pyetje

LEXO EDHE:  Capital T fshin gjithçka nga Instagrami/ Çfarë po kurdis reperi

Kënga titullohet “1Mijë vjet”. Nga klipi që ajo ka hedhur shihet e veshur me të bardha teksa ka qenë duke xhiruar në bregdet. Moderatorja ka shkruar se kënga do të publikohet ditën e nesërme në orën 18:06./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE