“Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur Aristelës

18 Maj 2021, 18:13, Lifestyle CNA
“Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur

Përputhen është një ndër programet më të ndjekur dhe komentuar të momentit. Këtë javë është java përbyllëse e emisionit ku konkurentët që kanë pëlqime për njëri tjetrin kanë sqaruar keqkuptimet mes tyre.

Sot ka qenë takimi i Aristelës dhe Pricit. Debate të shumta kishte në këtë takim ku një ndër to ishte edhe komenti i njërit nga ish konkurentët Kristiani ku thoshte ?Kristela është nusja ime, kot lodhet Princi?. Nga këtu nisi debati dhe Princi ka bërë veprimin e papritur, ku ka hequr Aristelën nga rrjeti social instagram.

?Unë nuk të hoqa nga instagrami sepse unë dhe ti e mbyllëm me aq?, u shpreh Princi. Ndërkohë që Aristela e pyet se përse e ka bërë këtë veprim ai u përgjigj se nuk dëshironte ta shihte momentalisht. ?Unë nuk doja ta shihja me sy momentalisht?, shtoi Princi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga