Connect with Us

E hoqi Ledjanën nga Instagrami/ Mevlani zbulon arsyen

Showbizz

E hoqi Ledjanën nga Instagrami/ Mevlani zbulon arsyen

Publikuar

-

Pas ndarjes nga Ledjana/ Ky është personi që po i qëndron më afër Mevlanit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të dashur dhe të komentuar të momentit. I ftuar në Top Albania Radio, Mevlani ka treguar arsyen pse e ka hequr Ledjanën nga ndjekësit në Instagram.

Ai është shprehur se si në çdo çift ka zënka dhe hatërmbetje, si pasojë edhe heqje nga Instagrami.

Do kesh parë ndonjë fanpage se ska mundësi. Pastaj të jemi pak të qartë, se është e vërtetë ngaqë na ndiqni, jemi në syrin e të gjithëve këto gjëra ndikojnë. Gjërat që ndodhin mes meje dhe Ledjanës komentohen shumë por që si në jetën reale si aty është njësoj sepse në një çift nuk mund të shkojë çdo gjë perfekt, do ketë zënka, do ketë hatërmbetje, do ketë heqje nga Instagrami. Sigurisht që edhe ne kemi ato zënkat tona, se nuk shkon çdo gjë perfekt. Edhe nuk do të thotë se është tallje për publikun, se thonë po talleni me ne”, shprehet Mevlan Shaba./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? 😍”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Publikuar

-

Nga

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: “Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”, shkruan Françeska./ CNA.al

LEXO TE PLOTE