Connect with Us

U përfol për lidhje me ortaken/ Olës nuk i del inati me Muratin: Pse nuk dija asgjë

Showbizz

U përfol për lidhje me ortaken/ Olës nuk i del inati me Muratin: Pse nuk dija asgjë

Publikuar

-

U përfol për lidhje me ortaken/ Olës nuk i del inati me ortaken: Pse nuk dija asgjë

Prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se djali nga Turqia, Murati, është në një lidhje me ortaken e tij, madje po presin të bëhen edhe prindër.

Ky lajm është mohuar nga konkurenti i emisionit të dashurisë “Përputhgen”, i cili ka deklaruar se lajmet janë të rreme dhe kanë krijuar shqetësim edhe te ortakja.

Mirëpo vajza për të cilën ai është deklaruar në program, Ola, është ende skeptike dhe nuk e beson shumë për këtë çështje.

Në puntatën e sotme është transmetuar takimi i Muratit dhe Olës, dhe kjo e fundit e ka cekur sërish këtë temë.

LEXO EDHE:  Spartak Ngjela përkujton Gjergj Kastriot Skënderbeun/ Jep mesazhin e fortë

Pjesë nga biseda:

Ola: Nuk më ke sqaruar ballë për ballë.

Murat: Ti i ke fajet, nuk më pyete.

Ola: Të kam pyetur me kë je tjetër. Është ortak, është gjysma tjetër që do jesh gjithë kohës në kontakt dhe unë nuk dija asgjë.

Murat: Ti e ke parë dhe i ke thënë produksionit, pse nuk më the mua?

Ola: Se kisha inat. Ti nuk më the që ke hapur sallon.

Murat: Po nuk kam bërë festë.

Ola: Nuk vij për festë unë, vij për ty./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“U bë toksike”/ Elhaid bën rrëfimin e papritur: Kam tradhtuar

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Elhaid Cufi është një nga personazhet e njohur i cili është bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip. Në një bisedë me Monika Lubonjën, Elhaid ka rrëfyer se ka tradhtuar ish partneren e tij.

Ai tregon se lidhja e tij po bëhej toksike dhe nuk e shihte më të ardhmen me të.“Po kam tradhëtuar një herë, të flasim sinqerisht. Faktikisht ishim në fund të lidhjes edhe jo se ishte konsumuar si lidhje po dëshironim t’i jepnim një drejtim pasi ishte duke u bërë toksike. Kishim 2 vite lidhje dhe erdhi një moment që nuk shihnim të ardhme bashkë. Shihja që nuk ishte në rregull as nga pala tjetër, kisha dyshimet e mia dhe po më vrisnin.”, rrëfeu Elhaidi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtarja Filloreta Raçi, tani nuk e fsheh më se ka nëj pëlqim shumë të madh për Granitin. Vetë këngëtarja i ka rrëfyer Granitit se e pëlqen.

Dyshja kanë diskutuar brenda shtëpisë për raportin e tyre jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Graniti i thotë Fifit se së bashku do të kalojnë shumë mirë kur të dalin nga shtëpia e Big Brother.

LEXO EDHE:  Ndryshime thelbësore në Kod/ Ristani: Ligji i ri kufizon kryeministrin dhe zyrtarët e tjerë

LEXO EDHE:  Ndryshime thelbësore në Kod/ Ristani: Ligji i ri kufizon kryeministrin dhe zyrtarët e tjerë

Nga ana tjetër, Fifi është shprehur se ende nuk ka mundur të “zbërthejë” tipin e Granitin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Donaldi tregon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Bora

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe pse mardhënia midis Bora Zemanit dhe Donald Veshaj ka përfunduar prej kohësh ata vazhdojnë të jenë ndër emrat më të komentuar të medias.

Mbase sepse edhe ata vetë pas ndarjes vijuan me disa thumba kundrejt njeri tjetrit, ose të paktën janë interpretuar nga ndjekësit si thumba.

Në mënyrë të drejt për drejtë asnjëri prej tyre nuk ka folur në lidhje më ndarjen apo shakun e ndarjes.

Si duket ka qenë Donaldi i cili ka marë hapin e parë për të thyer këtë heshtje.

Në një bashkëbisedim të bërë mes tij dhe Palomës ai ka vendosur të tregojë di֛çka më shumë.

Ai ka pranuar se shkaku kryesor i ndarjes ka qenë xhelozia nga të dyja palët dhe mungesa e vëmendjs, ndërkohë që ka lënë të nënkuptuar se mes tij dhe Borës nuk mund të ketë një bashkim.

LEXO EDHE:  Anila Hoxha zbardh skemën/ Si i zhvasnin paratë infermieret dhe sanitaret

LEXO EDHE:  Video-Basha nuk i ndahet gafave/ Ngatërron datën e përfundimit të pelegrinazhit në Kishën e LaçitDilnin lajme që Donaldi është shumë xheloz”, tha Paloma.

Donaldi i është përgjigjur, “për gjërat e mija po, siç kanë qenë edhe të tjerët xheloz”.

Paloma ndërkohë vazhdon, “Po kush ishte kjo pjesa e posesivitetit që ty të bezdiste më shumë për shembull, domethënë ekspozimi i tepërt ose mungesa e vëmendjes”?

Donaldi ka pranuar se kanë qenë të gjitha: “Të gjitha gjërat bashkë, u bënë të gjitha gjërat bashkë”./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE