Connect with Us

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

LEXO EDHE:  Ishte shoqëruar për vrasjen e Everest Çakës/ Si u arratis nga komisariati Mirjan Dedja

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rozës nuk i del e keqja me Bietën/ “More mbrapsht këtë shpullë të ftohtë nga të gjithë”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Roza Lati ka thumbuar sërish Bieta Sulon në rrjetet sociale. Nëpërmjet një postimi, Roza e ironizon moderatoren duke i kërkuar ndjesë që mori këtë shpullë të ftohtë nga i gjithë publiku.

Përveç kësa, Roza tregon se nuk ka asgjë personale.

Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shpulle te ftohte nga te gjithe ne.

Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…Asgje personale.Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 💕💕💕💕💕

Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! ✨🥂✨Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ❤️‍🔥”, shkruan Roza Lati./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ushqe shpirtin”/ Vajza e ish deputetes nxeh rrjetin me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

“Ushqe shpirtin”/ Vajza e ish deputetes nxeh rrjetin me pozat seksi

Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda, ka ndezur rrjetin me pozat seksi.

Modelja bukuroshe shfaqet më sensuale se kurrë teksa pozon me veshje intime seksi.

Ada tregon forma e saj perfekte dhe krahas fotove shkruan: “Ushqe shpirtin”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

Publikuar

-

Nga

E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Të shumta janë ish konkurrentët e Pëpruthen që i janë future muzikës. Pas Melisës, Mevlanit, Ana Lleshit edhe Tea duket se ka planifikuar të bëhet pjesë e muzikës. Këtë ajo e ka treguar gjatë një inetrviste për prive.

E pyetur se pse do të bëhet pjesë e muzikës, ajo shprehet: Për hobi, pasion.

Gjitashtu ajo nuk u ka hspëtuar as pyetjeve të jetës personale. E pyetur nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje toksike, Tea shprehet: Po një herë.

Kujtojmë se Tea pati një lidhje dashurie me Beart Rexhepin, me të cilin e vazhduan historinë e dashurisë pas daljes nga Përputhen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE