Connect with Us

Ka akoma ndjenja për Sindin?/ Përgjigjet Murati: Në fakt…

Showbizz

Ka akoma ndjenja për Sindin?/ Përgjigjet Murati: Në fakt…

Publikuar

-

Ka akoma ndjenja për Sindin?/ Përgjigjet Murati: Në fakt…

Ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, kanë qenë edhe konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Sindi dhe Murati kanë qenë kryefjala për disa javë, pasi ky i fundit u tërhoq nga njohjet me të dhe u deklarua për konkurenten më të re të emisionit, Olën.

Në puntatën e sotme ai është pyetur nëse ka më ndjenja për Sindin dhe deklaroi se ka vetëm respekt.

LEXO EDHE:  21 Janari/ Artan Hoxha: Çfarë më kërkoi PS kur erdhi në pushtet

Në fakt, akoma nuk kam atë ndjenjë për Sindin se kam kaluar shumë mirë me Olën. Për Sindin kam respekt, por ndjenja jo”, u shpreh konkurenti.

Ndërkohë, që komenteve të publikut se shkon nshumë me Sindin, Murati iu përgjigj shkurt: “Kur isha me Sindin, thonin që shkoj më shumë me Olën. Tani që jam me Olën, thonë që shkoj me Sindin”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Publikuar

-

Nga

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Selvije Jao ka reaguar shumë e revoltuar për lajmet për shtatzëni që po qarkullojnë së fundi në mediat rozë.

Jao është shprehur se kjo nuk është e vërtetë dhe kërkon që të mos vazhdohet më të përmendet kjo gjë që sipas saj është shumë e shenjtë.

Jam zgjuar me urimet qe do behem nene! Jam zgjuar me thirrjet e familjareve qe me kane qortuar se pse nuk u kam treguar atyre se ne presim femije! Se ne kemi anuluar darsmen! Ndonjeher ndegjon fjale. Ju lutem portale ndaloni per ty qe as ti nuk i din me lajmet e rreme!

per veten tende!!!!! Ju lutem ndaloni së përmenduri gjënë më të shenjte qe munde te te falë Zoti. Vec un e Shpati e dim cka do bejm e cka jemi duke bere e cka duhet te tregojm per publikun!.Askush ska te drejt te fol ne emer tonin!

Ndonjeher ndegjon fjale per ty qe as ti nuk i din per veten tende!!!!! Ne vend qe te suportoni 1 artist qe ka publikuar kenge te reja,ju suportoni fjalet e tjereve,pa pasur asnje baze e fakt! Zoti u ndihmoft e ua shtoft respektin per jetën e të tjerëve”, shkruan Selvija./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga njohja me Arbenitën tek emri i vajzës/ Fero i tregon të gjitha

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë të cilën vendosën ta quajnë Nina.

Fero ka qenë i ftuar së fundi në emisionin Rudina, ku ka treguar më shumë detaje rreth njohjes së tij me Arbentiën dhe kuptimin e emrit të vajzës së tij Nina.

Reperi tregoi se modelen e ka takuar për herë të parë në Shkup dhe ka mbetur aq i mahnitur nga bukuria e saj saqë nuk ka zbritur fare nga makina.

Po, e mbaj mend momentin e parë, në Shkup. Unë isha në makinë dhe po e prisja, kur e pashë, aq shumë u habita duke e parë sa mbeta brenda në makinë, as nuk dola që t’i flisja herën e parë që jemi takuar”, rrëfeu Fero, teksa shtoi se me Arbenitën kishte kontaktuar kohë më parë në rrjete sociale.

LEXO EDHE:  “Shpirti im e di se ç’po heq”/ Tea nuk mban më, i nxjerr të “palarat” Olsës

LEXO EDHE:  21 Janari/ Artan Hoxha: Çfarë më kërkoi PS kur erdhi në pushtet

Ndërsa përsa i përket kuptimit të emrit të vajzës, Fero tregoi se ishte ideja e të dyva ta quanin Nina që do të thotë “e këndshme”.

Kemi qenë me Arbenitën duke parë emra dhe na ka pëlqyer të dyve. S’po them as ia ka vënë Arbenita, as unë, por ia kemi vënë bashkë Nina. Po, edhe kuptimin e ka ‘e këndshmja’. Nina do të thotë ‘e këndshme”, tregoi Fero./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“E bëra një familje”/ Ledjana provokon Mevlanin

Publikuar

-

Nga

VIDEO-Ledjana provokon me pozat para pasqyrës

Ledjana nuk ndalet me provokimet ndaj Mevlanit. Ish konkurrentja e Përputhen ka publikuar një video ku tregon se ka marrë shumë arusha si dhuratë.

E bëra një familje”, shkruan Ledjana krahas videos.

Ky merret si një provokim për Mevlanin, i cili iu ka dhuruar shumë arusha ish konkurrenteve të Përputhen./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së fortë të Ledjanës/ Reagon Mevlani: Sa dinjiteti nuk vlen asgjë

LEXO EDHE:  Why should be arrested Edmond Haxhinasto / He changed the project 21 times, with a cost of $ 145 million

 

LEXO TE PLOTE