Connect with Us

E krahason me këngëtarin e njohur/ Arjoni thumbon Anën për projektin muzikor

Showbizz

E krahason me këngëtarin e njohur/ Arjoni thumbon Anën për projektin muzikor

Publikuar

-

E krahason me këngëtarin e njohur/ Arjoni thumbon Anën për projektin muzikor

Pak ditë më parë ish-konkurentja Ana leshi publikoi projektin e saj të parë muzikor të titulluar ‘Deal’ ku pjesëmarrës në videoklip ishte dhe Atdheu.

Kënga nuk është pritur aspak mirë nga publiku dhe në kanalin e Youtube nuk mungojnë komentet ku qytetarët shprehen se ajo nuk ka talent për muzikë.

Ish-konkurenti Arjon Luli ka publikuar në rrjete sociale një video ku është  përshtatur performanca e Azis, në videoklipin e këngës së famshme, “Sen Trope” me zërin e Anës. Mesa duket mosmarrëveshjet që ata kanë patur në të shkuarën nuk janë zgjidhur ende./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Kë thumboi Rama?/ “Nuk duroj dot dyfytyrësinë, ka njerëz që duan të dalin vetëm në kamera”

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Foto/ Çdo veshje e Selena Gomez në këngën ‘Wolves’

LEXO EDHE:  Kë thumboi Rama?/ “Nuk duroj dot dyfytyrësinë, ka njerëz që duan të dalin vetëm në kamera”

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Përkrah Bora Zemanit, Arjani zbulon sekretin

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një prej figurave publike më të pëlqyera në vendin tonë. Prej kohësh ai është opinionist i programit më të ndjekur Përputhen.

Ky program drejtohet nga Bora Zemani, të cilët së bashku kanë një mardhënie shumë të mirë.

Së fudmi Bora ka hedhur një video në rrjetet sociale ku I kërkon të ndryshojnë rolet për një ditë. Arjani i përgjigjet menjëherë po, ku shton se ka qenë ëndrra e rij e pa realizuar të moderojë në një program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar, Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë qenë çifti më i pëlqyer dhe i përfolur i Përputhen.

Ata u diskutuan shumë për lidhjen e tyre, e cila pati uljet dhe ngritjet e saj. Të dy kanë shprehur një pëlqim të madh për njëri tjetrin por vetëm para pak kohësh dyshja tha se i kishin dhënë fund romancës.

Prej kohësh Mevlani hedh dedikime të shumta në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka hedhur një foto të tijën dhe në sfond i ka vënë këngën e tij, ku dëgjohen fjalët: “Shuj shuj se pa ty nuk po muj, a më ke dash ti ma thuj”.

LEXO EDHE:  Video emocionuese/ Fëmijët këndojnë himnin e heronjve të luftës kundër Covid-19

LEXO EDHE:  Ana e Për’puthen nuk përmbahet/ Puth këngëtarin në mes të emisionit

Ky është një tjetër dedikim kushtuar Ledjanës, por nga ana e saj nuk ka asnjë reagim. Presim nëse dyshja do të ketë ndonjë rikthim apo jo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE