Connect with Us

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Showbizz

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Publikuar

-

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Ana Lleshi është bërë pjesë e diskutimit të temës së radhës në rubrikën “Në trotuar”.

Teksa diskutohej për marrëdhëniet në çift, Ana ka zbuluar se ka patur një lidhje 5 vjeçare. Ajo ka treguar se gjithçkja shkonte mirë, personi i shkonte pas gjithë ditën por në momentin që ai i propozoi për fejesë ajo e refuzoi dhe i dha fund marrëdhënies.

LEXO EDHE:  18 vite diferencë, si ka ndikuar në marrëdhënien mes Bojken Lakos dhe Semi Jaupaj? “Më thotë ndonjëherë, o budalla…”

Unë flas gjithë ditën për marrëdhëniet e mia të dështuara. Meshkujt janë më delikat se femrat. Kam pas një lidhje 5 vjecare. Më shkonte nga mbrapa gjithë ditën, më shkonte vaj. Momentin që më kërkoi fejesë unë e lashë”, shprehet ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Pas ndarjen nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

Publikuar

-

Nga

Foto-Pas ndarjen nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

Tea Trifoni është një nga vajzat më të pëlqyera të publikut nga programi përputhen.

Ajo u diskutua shumë për lidhjen e saj të rreme me Andin ku më pas ju zbulua dhe romanca me djalin Kosovar Beartin i cili po ashtu ka qenë konkurent I përputhen.

Dyshja e bënë publike lidhjen e tyre e cila zgjati pak.

Pas disa kohësh Tea është parë në krahët e një djali tjetër, që mediat aluduan se ishte i dashuri i ri. Tea vetë nuk e ka pranuar.

LEXO EDHE:  Foto-Marrdhënie e komplikuar?/ Pse Butrinti nuk e pranon lidhjen me Kiarën

LEXO EDHE:  Stresi i “vë vulën”/ Romanca me Keisin vazhdon, pozon krah vjehrrës

Po detajet janë ato që të nxjerrin zbuluar pasi përsëri në një postim Tea shihet përsëri afër të njëjtit djalë. Këto nuk mund të jetnë detaje të rëndësishme. Mëgjithatë do të na duhet të presim ta bëjë përsëri vetë ajo publike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

Publikuar

-

Nga

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

Shqipe Hysenaj është një nga konkurentet e Përputhen më të komentuara. Së fundi ajo është angazhuar edhe me programe të tjera të zhvilluara në TCH. Ditën e sotme ajo ndodhet në Gramsh së bashku me disa moderator dhe këngëtarë.

Por gjatë natës Shqipja na bëri me dije se i ka ndodhur një e papriur. Dikush ka tentuar ti hyjë në dhomë në orën 4 të mëngjesit.

LEXO EDHE:  18 vite diferencë, si ka ndikuar në marrëdhënien mes Bojken Lakos dhe Semi Jaupaj? “Më thotë ndonjëherë, o budalla…”

LEXO EDHE:  FOTOT-"A jeni të dashuruar?"/ Julian Perretta flet për lidhjen me Era Istrefin

Në një postim që ka bërë ajo shprehet se do të happen kamerat për të parë se cili është bandilli që ka tentuar të futet. Nga e gjithe kjo situatë ajo nuk dukej fare e trembur. Do të jetë kjo një shaka e Shqipes si gjithmonë apo një e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fationit

Publikuar

-

Nga

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fatjonit

Tea Trifoni dhe Fation Kuqari janë dy nga konkurentët të cilët janë pëlqyer shumë nga publiku. Kur kanë qenë pjesë e emisionit ata shpesh kanë pasur zënka por së fundmi shoqëria e tyre është thelluar dhe duket se janë mirë me njëri tjetrin.

Në një video të hedhur në Instagram Tea dëgjohet që i thotë Fationit “Hidhu se ma ke borxh”.

LEXO EDHE:  Foto-Marrdhënie e komplikuar?/ Pse Butrinti nuk e pranon lidhjen me Kiarën
LEXO EDHE:  Foto-Marrdhënie e komplikuar?/ Pse Butrinti nuk e pranon lidhjen me Kiarën

Dhe më pas konkurenti i Përputhen hidhet në pishinë. Çfarë vorxhi vallë mund ti ketë Fationi Teas.

Konkurenti shihet gjysëm i zhveshur dhe më pas hidhet në pishinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE