Connect with Us

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Showbizz

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Publikuar

-

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Ina Kollçaku ka diskutuar rreth temës se “Sa të vërtetë janë çiftet” në rubrikën “Në Trotuar”.

Në lidhje me gjendjen emocionale tëmeshkujve dh etë femrave, Ina është shprehur se edhe meshkujt janë të ndjeshëm.

Gjatë bisedës ajo është shprehur se të gjithë ish të dashurit e saj kanë qarë të paktën një herë për të.

LEXO EDHE:  Capital T "tallet" me Luana Vjollcën/ Ja çfarë i bën një orë para emisionit

Këtu është turp të vuash për dikë. Është aftësia jonë që i përballojmë ne emocionet. Të gjithë meshkujt e mi kanë qarë për mua njëherë. Nuk e di për këtë të fundit”, shprehet ndër të tjera Ina. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

Publikuar

-

Nga

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

Shqipe Hysenaj është një nga konkurentet e Përputhen më të komentuara. Së fundi ajo është angazhuar edhe me programe të tjera të zhvilluara në TCH. Ditën e sotme ajo ndodhet në Gramsh së bashku me disa moderator dhe këngëtarë.

Por gjatë natës Shqipja na bëri me dije se i ka ndodhur një e papriur. Dikush ka tentuar ti hyjë në dhomë në orën 4 të mëngjesit.

LEXO EDHE:  Pasi u zbulua lidhja e tyre e shtirur, ja çfarë thotë Andi për Tean dhe Beartin

LEXO EDHE:  Ish velina më seksi e ekranit/ Fotot më fantastike të Alesia Bamit

Në një postim që ka bërë ajo shprehet se do të happen kamerat për të parë se cili është bandilli që ka tentuar të futet. Nga e gjithe kjo situatë ajo nuk dukej fare e trembur. Do të jetë kjo një shaka e Shqipes si gjithmonë apo një e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fationit

Publikuar

-

Nga

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fatjonit

Tea Trifoni dhe Fation Kuqari janë dy nga konkurentët të cilët janë pëlqyer shumë nga publiku. Kur kanë qenë pjesë e emisionit ata shpesh kanë pasur zënka por së fundmi shoqëria e tyre është thelluar dhe duket se janë mirë me njëri tjetrin.

Në një video të hedhur në Instagram Tea dëgjohet që i thotë Fationit “Hidhu se ma ke borxh”.

LEXO EDHE:  “Nuk qenka e lehtë!” Anila Çela i jep lamtumirën emisionit dhe ka 2 fjalë për Evi Reçin
LEXO EDHE:  Teksa Ledjana tregon tangat/ Ja kush po qëndron pranë Mevlanit

Dhe më pas konkurenti i Përputhen hidhet në pishinë. Çfarë vorxhi vallë mund ti ketë Fationi Teas.

Konkurenti shihet gjysëm i zhveshur dhe më pas hidhet në pishinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani pranon dashurinë për Ledjanën

Mevlani dhe Ledjana janë dy ndër konkurentët më të komentuar dhe të përfolur të programit Përputhen.

Dyshja e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj njëri tjetrit. Pak kohë më parë në një deklaratë ata kanë pranuar se I kanë dhënë fund mardhënies së tyre.

Që nga ndarja e tyre ata thumbojnë njëri tjetrin nëpër komente, video apo pastime në Instagram.

LEXO EDHE:  “Kanë nevojë për psikolog”/ Bledi Mane acaron ish konkurrenten e Përputhen

LEXO EDHE:  Pasi u zbulua lidhja e tyre e shtirur, ja çfarë thotë Andi për Tean dhe Beartin

Në një video të hedhur Mevlani ka vënë në sfond një këngë ku dëgjohet “A e di sa t’kam dasht unë ty sat ë kam dasht”.

Mevlani vazhdon ta pranojë akoma pëlqimin që ai ka për Ledjanën por mbetet të presim nëse do të ketë ndonjë pajtesë mes tyre apo do të mbetet me kaq./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE