Connect with Us

E papërmbajtshme/ Fotot më bombë të modeles seksi të Instagramit

Showbizz

E papërmbajtshme/ Fotot më bombë të modeles seksi të Instagramit

Publikuar

-

E papërmbajtshme/ Fotot më bombë të modeles seksi të Instagramit

Savanna Santos është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo numëron më shumë se 2 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Savanna tërheq vëmendjen e të gjithëve me format e saj shpërthyese. Gjoks dhe të pasme bombastike, Savanna i çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Fotot janë shumë provokuese ku ajo nuk nguron të tregojë edhe pjesët intime me bikini minimaliste.

LEXO EDHE:  Të pasme seksi dhe poza të nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mend

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”, shkruan Françeska./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Publikuar

-

Nga

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Takimi i Gilbertës dhe Ilirit ka qenë plot surpriza. Iliri ka marrë frenat në dorë gjatë takimit me Gilbertën dhe i ka rrëmbyer asaj një puthje në buzë.

Gilberta nga ana tjetër i ka kërkuar që të mos e bëjë më këtë veprim pa miratimin e saj.

Ndërkohë Iliri tha se kishte kohë që e priste këtë moment me Gilbertën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Opinionisti Arjan Konomi është revoltuar pas një shprehje të përdorur nga Linda në puntatën e sotme të Përputhen 40+.

Gjatë një përballje me Gilbertën, Linda u shpreh se ka njerëz që lëpijnë aty ku pështyjnë. Kjo shprehje nuk i ka pëlqyer aspak Arjanit, i cili është shprehur se kjo është një shprehje vulgare që bëhet nga njerëz vulgarë dhe se nuk do që ta dëgjojë më këtë në emision.

LEXO EDHE:  Kallashi dhe Iva Aliko “shokojnë” publikun, pa të brëndshme në emision dhe të rejat më të fundit

LEXO EDHE:  Kallashi dhe Iva Aliko "shokojnë" publikun, pa të brëndshme në emision dhe të rejat më të fundit

“Nuk dua ta dëgjoj më në emision. Të lutem mos e përdorni më, është një shprehje vulgare”, shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE