Connect with Us

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Publikuar

-

Pas ndarjes nga Ledjana/ Ky është personi që po i qëndron më afër Mevlanit

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba kanë konfuzuar sërish rrjetin. Në statuset e tyre të publikuara së fundi kanë thumbuar njëri-tjetrin.

Nga njëra anë Mevlani shkruante: “Respekt për femrat që bëjnë mashkullin për vete me tru dhe jo me trup”.

Ndërsa Ledjana në stuatisn e saj shkruante: “Ti shumë mira aktron kur mashtron kinse mu m’don”.

Në fakt këto thumba dyshja duket se i kanë për njëri-tjetrin, pas nga një vëzhgim në rrjetet sociale rezulton që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Në llogarinë e saj në Instagram, Ledjana nuk e ndjek më Mevlanin e as Mevlani atë.

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes çiftit pasi njëherë shfaqen sikur çdo gjë është në rregull mes tyre, ndërsa tani duket se marrëdhënia e tyre është krisur./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  “A ke bërë ndonjëherë s*ks”/ Bebe Rexha habit ndjekësit me përgjigjen

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti i “Përputhen” shpërthen ndaj autores së programit: Jam gati të përballem me ty në gjykatë

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Chloe Ferry çmend ndjekësit me fotot e fundit

LEXO EDHE:  Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Chloe Ferry çmend ndjekësit me fotot e fundit

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE