Connect with Us

U fotografua duke u puthur me Ndriçimin/ Stela e mohon, acarohet keq Lindita

Showbizz

U fotografua duke u puthur me Ndriçimin/ Stela e mohon, acarohet keq Lindita

Publikuar

-

U fotografua duke u puthur me Ndriçimin/ Stela e mohon, acarohet keq Lindita

Prej disa ditësh në media dhe rrjetet sociale po qarkullon një foto e Stelës së “Përputhen +40”, ku shihet duke u puthur me një nga konkurentët e emisionit të dashurisë, Ndriçimin.

Dyshja mohuan të kenë qenë duke u puthur, teksa deklaruan në puntatën e sotme se ishin duke u përqafuar.

Kjo ka sjellë irritimin e Linditës, e cila ka debatuar me Stelën, teksa i ka kërkuar të pranojnë se janë të përputhur.

Debati:

Stela: Në momentin që Çimi ka hedhur dorën që të më përqafojë kam larguar fytyren dhe Linda duhet të jetë e para që nuk duhet të flasë sepse unë të kam mbrojtur ty.

LEXO EDHE:  Profesori debat me dy deputetët/ Qeveria aktuale, më e dëmshmja e 25 viteve të fundit

Lindita: Duhet ta pranoni publikisht. Ti përputhjen me Çimin e ke vajzë, përse nuk e pranon. Çimi po ë burrë ta pranojë.

Stela: Pse flet në emrin tim. Është një fotografi, siç të doli dhe ty para dy javësh.

Lindita: Po unë hoqa dorë.

Çimi: Po ça të pranoj, është një përqafim/ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Sot në emisionin Përputhen 40+ është transmetuar takimi i Gilbertës dhe Ilirit. Ky ishte një takim shumë surprizues pasi, Iliri bëri hapin e guximshgëm dhe i rrëmbeu një puthje Gilbertës.

Ai u shpreh se këtë puthje po e priste prej kohësh dhe se e kishte ndjerë shumë mungesën e Gilbertës gjatë kohës që nuk kishin qenë bashkë.

LEXO EDHE:  “Covid-i i Gjatë”/ Ja se si virusi mund të hyjë në tru
LEXO EDHE:  Festa e çmendur në kohë pandemie/ Policia mësyn lokalin e Ben Blushit në Korçë

Por surpriza nuk mbaroi me kaq. Gilberta dhe Iliri u deklaruan vetëm për  njëri-tjetrin në emision duke krijuar kështu çiftin e parë në Përputhen 40+./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? 😍”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Publikuar

-

Nga

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: “Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE