Connect with Us

Na lanë pa fjalë/ Pas Anës dhe Melisës, një tjetër konkurrente i futet muzikës

Showbizz

Na lanë pa fjalë/ Pas Anës dhe Melisës, një tjetër konkurrente i futet muzikës

Publikuar

-

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Pothuajse të gjithë ish konkurrentët e Pëpruthen po i futen muzikës.

Pas Melisës dhe Anës, duket se edhe Jasmina ka gati këngën e saj. Këtë e ka zbuluar nëpërmjet një story në rrjetet sociale ku shfaqet në një studio muzikore dhe zbulon zërin e saj.

“I kujt është ky zëri”, shkruan ajo krahas videos.

Kujtojmë se edhe Anotnela ka treguar se e ka gati këngën e saj, të cilën do ta publikojë së shpejti.

LEXO EDHE:  U tall me Mevlanin/ Antonela i drejtohet Atdheut: Tani ti je Iljazi

Ky fenomen ka patur shumë reagime si nga ndjekës ashtu edhe këngëtarë e kantautorë të mirëfilltë, të cilët janë revoltuar që sot çdokush mund të publikojë një këngë, edhe pse nuk ka asnjë lidhje me artin dhe muzikën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Sara dhe Atdheu më të dashuruar se kurrë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Foto-Sara dhe Atdheu përsëri bashkë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Atdhe Xharavina Dhe Sara Malaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të programit Përputhen. Ata I kanë shprehur simpatinë njëri tjetrit në program, më pas u deklaruan edhe dolën çift.

Por disa kohë më parë Atdheu nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale bëri në dije se romanca midis tij dhe Sarës kishte marrë fund.

LEXO EDHE:  Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

LEXO EDHE:  U tall me Mevlanin/ Antonela i drejtohet Atdheut: Tani ti je Iljazi

Mirpor gjëra si duket kanë ndryshuar. Në një postim të moderatores Bora Zemani dhe autores së programit Olsa ata shihen së bashku shumë të lumtur.

Kjo tregon se dyshja është rikthyer në krahët e njëri tjetrit dhe janë më të lumtur se asnjëherë tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del Ledjana

Publikuar

-

Nga

E paska majtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që takohet Ledjana

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuar të Përputhen. Ajo ka pasur miqësi me shumë konkurentë. Ditën e djeshme një tjetër konkurent Ervin Koxherri ka qenë i ftuar në Ftesë në 5.

I pyetur nga moderatorja se më kë ruan më shumë miqësi pas përfundimit të programit ai është përgjigjur me Ledjanën, Anën dhe Sindin.

LEXO EDHE:  Më në fund, e tha! Flori Mumajesi zbulon se kujt i dedikohet kënga “Plas”
LEXO EDHE:  Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

Nga programi katërshja nuk dukej dhe kaq shumë e afruarr me njëri tjetrin, por duket se gjërat jashtë qënkan ndryshe për konkurentët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Sot në emisionin Përputhen 40+ është transmetuar takimi i Gilbertës dhe Ilirit. Ky ishte një takim shumë surprizues pasi, Iliri bëri hapin e guximshgëm dhe i rrëmbeu një puthje Gilbertës.

Ai u shpreh se këtë puthje po e priste prej kohësh dhe se e kishte ndjerë shumë mungesën e Gilbertës gjatë kohës që nuk kishin qenë bashkë.

LEXO EDHE:  U tall me Mevlanin/ Antonela i drejtohet Atdheut: Tani ti je Iljazi
LEXO EDHE:  Jasmina dhe Andi largohen përfundimisht nga “Për’puthen”/Produksioni u vendos një kusht

Por surpriza nuk mbaroi me kaq. Gilberta dhe Iliri u deklaruan vetëm për  njëri-tjetrin në emision duke krijuar kështu çiftin e parë në Përputhen 40+./ CNA.al

LEXO TE PLOTE