Connect with Us

Mekanikja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më “zjarr” të Constance Nunes

Showbizz

Mekanikja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më “zjarr” të Constance Nunes

Publikuar

-

Mekanikja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më "zjarr" të Constance Nunes

Constance Nunes është një nga modelet dhe mekaniket më seksi që keni parë ndonjëherë.

Profesioni i saj është një mjeshtre mekanike e makinave.

Përveç se rregullon makinat bukuroshja nuk nguron të dhurojë edhe poza shumë seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Sara dhe Atdheu më të dashuruar se kurrë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Foto-Sara dhe Atdheu përsëri bashkë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Atdhe Xharavina Dhe Sara Malaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të programit Përputhen. Ata I kanë shprehur simpatinë njëri tjetrit në program, më pas u deklaruan edhe dolën çift.

Por disa kohë më parë Atdheu nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale bëri në dije se romanca midis tij dhe Sarës kishte marrë fund.

LEXO EDHE:  Nga humbja e babait tek i dashuri/ Enca rrëfen për momentet më të bukura dhe të këqija të kohëve të fundit

LEXO EDHE:  Foto/Modelja ruse nuk ndalet, pozon duke ekspozuar të pasmet bombastike

Mirpor gjëra si duket kanë ndryshuar. Në një postim të moderatores Bora Zemani dhe autores së programit Olsa ata shihen së bashku shumë të lumtur.

Kjo tregon se dyshja është rikthyer në krahët e njëri tjetrit dhe janë më të lumtur se asnjëherë tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del Ledjana

Publikuar

-

Nga

E paska majtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që takohet Ledjana

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuar të Përputhen. Ajo ka pasur miqësi me shumë konkurentë. Ditën e djeshme një tjetër konkurent Ervin Koxherri ka qenë i ftuar në Ftesë në 5.

I pyetur nga moderatorja se më kë ruan më shumë miqësi pas përfundimit të programit ai është përgjigjur me Ledjanën, Anën dhe Sindin.

LEXO EDHE:  Nga humbja e babait tek i dashuri/ Enca rrëfen për momentet më të bukura dhe të këqija të kohëve të fundit
LEXO EDHE:  Makina del nga rruga në Lushnje dhe përfundon në kanal/ Plagosen tre persona

Nga programi katërshja nuk dukej dhe kaq shumë e afruarr me njëri tjetrin, por duket se gjërat jashtë qënkan ndryshe për konkurentët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Sot në emisionin Përputhen 40+ është transmetuar takimi i Gilbertës dhe Ilirit. Ky ishte një takim shumë surprizues pasi, Iliri bëri hapin e guximshgëm dhe i rrëmbeu një puthje Gilbertës.

Ai u shpreh se këtë puthje po e priste prej kohësh dhe se e kishte ndjerë shumë mungesën e Gilbertës gjatë kohës që nuk kishin qenë bashkë.

LEXO EDHE:  Foto/Modelja ruse nuk ndalet, pozon duke ekspozuar të pasmet bombastike
LEXO EDHE:  Nga Luana Vjollca te Olti Curri: Ja sa paguhen të famshmit shqiptarë për një postim në Instagram

Por surpriza nuk mbaroi me kaq. Gilberta dhe Iliri u deklaruan vetëm për  njëri-tjetrin në emision duke krijuar kështu çiftin e parë në Përputhen 40+./ CNA.al

LEXO TE PLOTE