Connect with Us

Emocione të forta në “Përputhen +40”/ Olti “shpërthen” në lot gjatë takimit

Showbizz

Emocione të forta në “Përputhen +40”/ Olti “shpërthen” në lot gjatë takimit

Publikuar

-

Emocione të forta në “Përputhen +40”/ Olti “shpërthen” në lot gjatë takimit

Në “Përputhen +40” janë përjetuar emocione të forta këtë puntatë, ku ka patur edhe lot.

Ka qenë Olti, një nga konkurentët, i cili ka shpërthyer në lot gjatë takimit të tij me Linditën.

Teksa biseda ka rrjedhur për familjet, Olti nuk është përmbajtur kur kqa folur për vajzat e tij që ndodhen larg prej disa kohësh.

LEXO EDHE:  Kthjellime dhe vranësira/ Surprizat e motit për sot

Më ka marrë malli shumë për vajzat e mia. Kam një vit e ca pa i parë. Më mungojnë shumë”, u shpreh ai, ndërsa Lindita u mundua ta ngushëllojë me një përqafim.

“Uroj të bashkoheni sa më shpejt! Mos u mërzit”, tha Lindita./ CNA.al.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Publikuar

-

Nga

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Takimi i Gilbertës dhe Ilirit ka qenë plot surpriza. Iliri ka marrë frenat në dorë gjatë takimit me Gilbertën dhe i ka rrëmbyer asaj një puthje në buzë.

Gilberta nga ana tjetër i ka kërkuar që të mos e bëjë më këtë veprim pa miratimin e saj.

Ndërkohë Iliri tha se kishte kohë që e priste këtë moment me Gilbertën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Opinionisti Arjan Konomi është revoltuar pas një shprehje të përdorur nga Linda në puntatën e sotme të Përputhen 40+.

Gjatë një përballje me Gilbertën, Linda u shpreh se ka njerëz që lëpijnë aty ku pështyjnë. Kjo shprehje nuk i ka pëlqyer aspak Arjanit, i cili është shprehur se kjo është një shprehje vulgare që bëhet nga njerëz vulgarë dhe se nuk do që ta dëgjojë më këtë në emision.

LEXO EDHE:  Ina Zhupa kujton premtimin e shkelur të Veliajt/ Vetëm në qendër të Tiranës po ndërtohen 14 kulla

LEXO EDHE:  Gazetari i Ylli Ndroqit e pranon publikisht/ Xhemaili ndryshoi emrin

“Nuk dua ta dëgjoj më në emision. Të lutem mos e përdorni më, është një shprehje vulgare”, shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më pëlqen treshe”/ Gilberta xheloze për Lindën

Publikuar

-

Nga

Sot në Përputhen është transmetuar takimi me Gilbertën dhe Ilirin. Pas pjesës së parë të takimit, Gilberta tregoi se ajo u distancua nga Iliri pasi komunikonte me një tjetër konkurrente të Përputhen, Lindën.

Gilberta tha se nuk bëhet fjalë për xhelozi por që nuk i pëlqen që një person me të cilin ajo del të flasë me dikë tjetër.

LEXO EDHE:  Deklaratat e Ramës/ Ironizon ministri serb: Nuk ka fytyrë, e kujtojmë për çorapet e shqyera

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me solidaritetin e BE-së me Ballkanin Perëndimor gjatë pandemisë së Covid-19?

“Ai fliste me Lindën ndërkohë që dilte me mua. Nuk ishte xhelozi po nuk më pëlqen treshe. Unë jam femër e zgjuar i kuptoj komunikimet”, u shpreh Gilberta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE