Connect with Us

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Showbizz

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Publikuar

-

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Puntatën e kaluar në Përputhen +40, Armando i tha Stelës ‘Shko në semafor’. Mbi këtë çështje u diskutua ditën e sotme, por Armando vijon të mos kërkojë falje!

Opinionisti Arjan Konomi i tha Armandos që t’i kërkonte falje Stelës ose të largohej nga emisioni, përndryshe vetë ai do kërkonte që konkurenti të largohej.

Konomi: Ke përdorur një ofendim të rëndë për Stelën.

Armando: Ma thuaj.

Konomi: Nëse ke akuza dhe vërejtje thuaji këtu në emision, por ato që ke thënë ti herën e kaluar për Stelën janë maskarallëqe të mëdha që nuk i takon një mashkulli ti thotë.

Armando: Qetësohu kujdes me terminologjinë Arjan.

Konomi: Nuk i takojnë një mashkulli të moshës tënde dhe të profesionit tënd.

Armando: Të lutem shumë tani.

Konomi: Unë kam mbetur shumë keq dhe ti nëse i thua këto ose zhduku që këtu ose kërkoji falje se jam unë i pari që do kërkoj që ti të zhdukesh që këtu.

LEXO EDHE:  "Rama ik", shpërthen ironia/ Qytetarët-Ramës:Na njofto çfarë u bë me ty

Armando: Po çështë ky fjalor?!

Konomi: Po po është fjalori im ja po ta them.

Armando: E ke të pabazuar dhe të njëanshëm.

Konomi: E dëgjuam ore çfarë the se s’dua ta përsëris në televizion. Të të vijë turp.

Armando: Turp të të vijë ty Arjan sepse e ke të pabazuar po akuzon pa argumentuar.

Konomi: I ke thënë punon në semafor. A i ke thënë një gjë të tillë? Nëse s’të pëlqen ajo lëre mos i fol më ose nëse s’ka interes asnjë vajzë këtu dil nga emisioni./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bjondia më e zjarrtë/ Sommer Ray, modelja me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.

Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Ledjana bën ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket

Publikuar

-

Nga

Ledjana tregon ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket tani

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Pëputhen. Ajo është përfolur shumë për lidhjen dhe pëlqimin e saj për Mevlanin.

Së fundmi Ledjana ka hedhur një pyetësor për fansat e saj. Një ndër pyetjet që i është drejtuar ka të bëjë më pamjen e sajë të jashtme.

“A i ke shfy buzët, se tani më duket ngjan më bukur”?

LEXO EDHE:  "Rama ik", shpërthen ironia/ Qytetarët-Ramës:Na njofto çfarë u bë me ty
LEXO EDHE:  Shpërthen në flakë makina e vëllait të Bujar Nishanit/ Dyshimet e para

Po- është përgjigjur Ledjana.

Ky ndryshim ka bërë që ajo të duket akoma më bukur dhe më natyrale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.8 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë e famshme për të pasmet e saj fantastike.

Garcia ka foto të ndryshme ku reklamon bikini të firmave të ndryshme dhe ka një numër të madh pëlqimesh.

LEXO EDHE:  Shpërthen në flakë makina e vëllait të Bujar Nishanit/ Dyshimet e para

LEXO EDHE:  Jordie­t po i shpërthen gjoksi (Foto)

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE