Connect with Us

Dikur shoqe/ Kriset marrëdhënia mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit

Showbizz

Dikur shoqe/ Kriset marrëdhënia mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit

Publikuar

-

Dikur shoqe/ Kriset marrëdhënia mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi shiheshin shpeshherë në shoqërinë e njëra-tjetrës madje edhe në daljet televizive. Kohët e fundit fansat kanë vënë re një ftohje mes modeleve por, Xhesika u shpreh se mes tyre ishte gjithçka shumë mirë.

“Unë dhe Adrola nuk jemi zënë dhe s’ka për të ndodhur kurrë. Jemi në zemrat e njëra-tjetrës”,- tha modelja më herët.

Epo mesa mesa duket fjalët paskan qenë të vërteta. Vajzat nuk e ndjekin më njëra-tjetër në rrjetet sociale./CNA.al

LEXO EDHE:  Dikur shoqe të ngushta /Grinden Armela dhe Xheni: Mos qaj...

Dikur shoqe/ Kriset marrëdhënia mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit Dikur shoqe/ Kriset marrëdhënia mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  Pika e saj më e fortë në pamje është gjoksi/ Fotot më tunduese të modeles së Instagramit

LEXO EDHE:  Ngre temperaturat me pozat s*ksi / Fotot më përvëluese të Tiona Fernan

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  “Bomba” shqiptare/ Fotot më të fundit të Kejvina Kthellës
LEXO EDHE:  Ngre temperaturat me pozat s*ksi / Fotot më përvëluese të Tiona Fernan

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE