Connect with Us

U martua me një burrë/ Shkodrania lesbike: E doja, por dashuria e vërtetë ishte një grua!

Life Style

U martua me një burrë/ Shkodrania lesbike: E doja, por dashuria e vërtetë ishte një grua!

Publikuar

-

U martua me një burrë/ Shkodrania lesbike: E doja, por dashuria e vërtetë ishte një grua!

Reminda Shkoza, ka treguar historinë e saj të dashurisë me partneren amerikane, Alli. Ajo shprehet se në fillim ajo ka qenë e martuar me një burrë me të cilin kanë qëndruar disa vite bashkë. Më tej, ajo shton se për të dashuria e vërtetë është një grua.

 “Me ish-bashkëshortin kemi punuar bashkë dhe jemi dashuruar, jemi fejuar dhe jemi martuar në kishë katolike. E di se është puna? Ky ishte plani i Zotit. Zoti ka dashur që unë ta jetoj jetën time ashtu siç më ka bërë”, u shpreh Rremida.

Ajo në një intervistë për ‘Ftesë në 5’ është shprehur së prindërit nuk  ekanë pranuar këtë zgjedhje të saj dhe e kamë kanë mohuar ta njohin si pjesëtare të familjes.

LEXO EDHE:  Serioziteti i burrit po na vret martesën

Babi më flet kur do ai. Ne s’kemi problem me njëri-tjetrin, por kjo s’ është e lehtë për asnjë familje. Kjo është një sakrificë që unë bëj, sepse kur dal e flas në televizor për këto gjëra, ndoshta kjo e godet familjen time. Unë s’kam dash kurrë ti vë në këtë pozitë. Por familjet duhet të flasin për këto gjëra. Ne ekzistojmë, kemi suksese ne jete e ne pune, jemi njerëz të mirë, pse ne s’mund të shprehim vetvete”, tha ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Punojnë sepse duhet/ 3 shenjat më dembele të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi

Demat nuk janë bërë për të punuar në zyrë dhe për një jetë monotone, por as nuk janë lloji i temperamentit që punojnë shumë. Ata shpesh duan të jetojnë si mbretër, të rrethuar nga luksi, dhe nuk duan të punojnë.

Luani

Luanët pëlqejnë të jenë në qendër të vëmendjes, ata janë krijues dhe pasionantë, por jo punëtorë të zellshëm. Ata duan që qendra e vëmendjes të jetë mbi ta, por nuk duan të punojnë shumë dhe të përpiqen. Janë të talentuar dhe tërheqës, por dembelizmi i tyre shpesh ua lë në hije talentin.

LEXO EDHE:  Kjo grua fle çdo natë me një mostër…

LEXO EDHE:  Prej 18 muajsh, ky burrë injektonte spermë në krah

Shigjetari

Shigjetarët nuk mund të mbyllen ose të ndjehen të kufizuar. Ata duan të eksplorojnë, të udhëtojnë dhe të jenë të lirë. Po, ata punojnë për të fituar para për udhëtimin, por nuk bëjnë ndonjë përpjekje shtesë për t’u bërë punonjës të vitit. Ata punojnë vetëm sepse duhet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Publikuar

-

Nga

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Selvije Jao ka reaguar shumë e revoltuar për lajmet për shtatzëni që po qarkullojnë së fundi në mediat rozë.

Jao është shprehur se kjo nuk është e vërtetë dhe kërkon që të mos vazhdohet më të përmendet kjo gjë që sipas saj është shumë e shenjtë.

Jam zgjuar me urimet qe do behem nene! Jam zgjuar me thirrjet e familjareve qe me kane qortuar se pse nuk u kam treguar atyre se ne presim femije! Se ne kemi anuluar darsmen! Ndonjeher ndegjon fjale. Ju lutem portale ndaloni per ty qe as ti nuk i din me lajmet e rreme!

per veten tende!!!!! Ju lutem ndaloni së përmenduri gjënë më të shenjte qe munde te te falë Zoti. Vec un e Shpati e dim cka do bejm e cka jemi duke bere e cka duhet te tregojm per publikun!.Askush ska te drejt te fol ne emer tonin!

Ndonjeher ndegjon fjale per ty qe as ti nuk i din per veten tende!!!!! Ne vend qe te suportoni 1 artist qe ka publikuar kenge te reja,ju suportoni fjalet e tjereve,pa pasur asnje baze e fakt! Zoti u ndihmoft e ua shtoft respektin per jetën e të tjerëve”, shkruan Selvija./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga njohja me Arbenitën tek emri i vajzës/ Fero i tregon të gjitha

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë të cilën vendosën ta quajnë Nina.

Fero ka qenë i ftuar së fundi në emisionin Rudina, ku ka treguar më shumë detaje rreth njohjes së tij me Arbentiën dhe kuptimin e emrit të vajzës së tij Nina.

Reperi tregoi se modelen e ka takuar për herë të parë në Shkup dhe ka mbetur aq i mahnitur nga bukuria e saj saqë nuk ka zbritur fare nga makina.

Po, e mbaj mend momentin e parë, në Shkup. Unë isha në makinë dhe po e prisja, kur e pashë, aq shumë u habita duke e parë sa mbeta brenda në makinë, as nuk dola që t’i flisja herën e parë që jemi takuar”, rrëfeu Fero, teksa shtoi se me Arbenitën kishte kontaktuar kohë më parë në rrjete sociale.

LEXO EDHE:  60-vjeçari gjendet i pajetë në një kanal/ Mister shkaqet e vdekjes

LEXO EDHE:  Burrë apo grua/ Testi i personalitetit që ka bashkuar psikologët

Ndërsa përsa i përket kuptimit të emrit të vajzës, Fero tregoi se ishte ideja e të dyva ta quanin Nina që do të thotë “e këndshme”.

Kemi qenë me Arbenitën duke parë emra dhe na ka pëlqyer të dyve. S’po them as ia ka vënë Arbenita, as unë, por ia kemi vënë bashkë Nina. Po, edhe kuptimin e ka ‘e këndshmja’. Nina do të thotë ‘e këndshme”, tregoi Fero./ CNA.al

LEXO TE PLOTE