Connect with Us

Rikthimi në program, palestra dhe skenari/ Rrëfehet Ledjana

Showbizz

Rikthimi në program, palestra dhe skenari/ Rrëfehet Ledjana

Publikuar

-

“Kam vënë dorën në zjarr”/ Ledjana nuk ndalet me provokimet ndaj Mevlanit

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të komentuara të momentit në mediat rozë. Së fundi nëpërmjet një bashkëbisedimi me ndjekësit në rrjetet sociale, i është përgjigjur disa pyetjeve që kanë patur gjithmonë kuriozitetin e ndjekësve.

Përsa i përket rikthimit në program ajo është shprehur se do të rikthehet me kokën lart dhe ashtu do të dalë nga progami.

Dhe ashtu ka për të ndodhur. Kam hyrë me kokën lart dhe do dal njësoj. Jam e lumtur për çdo gjë që kam kaluar në atë program dhe për sjelljen time mbi të gjitha” është shprehur ajo duke treguar se do të rikthehet sërish në emision ndoshta me një vendim përfundimtar këtë herë.

Të gjithë e dimë që ajo është shumë e apasionuar pas palestrës dhe një nga pyetjet sigurisht që ka lidhje me të.

Por më shumë se për palestrën ka të bëjë me pamjen e saj në palestër pasi shfaqet shpesh me make up dhe flokët e lëshuara, ku nuk mungojë ironitë duke e lidhur këtë me skenarin që thuhet se bëhet në Përputhen.

LEXO EDHE:  Këtë nuk e prisnim/ Juli i bën kërkesën e papritur Teas

Po ç’lidhje ka kja me ekzekutimin e ushtrimit? Apo e keni mësuar të gjithë fjalën skenar dhe vetëm kaq dini?

Unë me flokë lëshuar dhe make up bëj 10 herë më tepër stërvitje se ty pa këto.

Për të gjithë ata që më bëjnë të njëjtën pyetje, mos e bëni. Ose hajdeni te fitnessi ku ushtroj unë dhe shikoni si stërvitem”, përgjigjet Ledjana.

Pse të pengon me u puth në emision dhe të postosh vithet nuk e ke problem fare” ishte një nga pyetjet e ndjekësve.

Do ta kuptoni dhe ju pse-në. Sa për videot e mia në fitness që unë postoj, nuk mendoj që ka asgjë të gabuar sepse edhe ato janë pjesë e trupit si çdo pjesë tjetër. Nuk të bën kurvë veshja po sjellja dhe ato çfarë flet.

Kam ndjekur gjithmonë trajnerat e huaj ku gocat nxjerrin video duke u stërvitur dhe nuk i kam parë kurrë me syrin gjykues përkundrazi them sa mirë që i postojnë që t’më motivojnë dhe mua”, shkruan Ledjana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? 😍”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Publikuar

-

Nga

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: “Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”, shkruan Françeska./ CNA.al

LEXO TE PLOTE