Connect with Us

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi

Showbizz

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi

Publikuar

-

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi

Prej ditësh në rrjetet sociale po qarkullojnë zëra se Murati, konkurenti i Përputhen nga Turqia është i martuar dhe së shpejti do të bëhet baba. Në fillim dyshimet lindën nga një foto që Ola e solli në studio ku vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit dhe ky i fundit u shpreh se ajo ishte ortakja e tij.

Mesa duket fansat nuk e kanë besuar shumë këtë variant të Muratit dhe kanë kërkuar dhe opinionin e Sindit për këtë çështje.

LEXO EDHE:  E rëndë/ Vëllezërit përleshen me thika në varrimin e babait

“Ngele e vetmja pa skandale jashtë emisionit uroj të jesh kështu deri në fund, kujdes nga ata brenda aty”, i shkruan një ndjekës.

“Nuk do këtë skandale nga unë pasi nuk fsheh asgjë. Jam e sinqertë për gjithçka them!”, u shpreh Sindi teksa na la të kuptonim se po thotë se edhe Murati fsheh diçka pa i doli skandali./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Ledjana/ Ja çfarë ka bërë këtë herë

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët e Përputhen më të pqlëyer nga publiku. Ai është folur shumë për lidhjen e tij me Ledjana Prengën. Së funmi dyshja ka deklaruar se i kanë dhënë fund mardhënies së bashku, por kunjat nuk I lënë rehat për njëri tjetrin.

Duket sikur vazhdojnë akoma të ndjejnë për gjëri tjetërin por krenari apo diçka tjetër i pengon të jenë bashk.

LEXO EDHE:  10 konkurrentët më të ndjekur të Përputhen/ Ja kush e mban “kurorën” në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  10 konkurrentët më të ndjekur të Përputhen/ Ja kush e mban “kurorën” në rrjetet sociale

Në një postim në rrjetet sociale Mevlani ka publikuar një foto ku krahah saj ka vendosur një thënie që është e dukshme kujt I dedikohet.

Cdo femer qe eshté lenduar nje here, I quan meshkujt mashtrusa, Sepse ajo qe ja din vleren mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, ka shkruar Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Se ti je krejt çka kam dasht”/Një tjetër djalë në jetën e Ledjanës, detaji që ngre dyshimet

Publikuar

-

Nga

"Se ti je krejt çka kam dasht"/Një tjetër djalë në jetën e Ledjanës,detaji që ngre dyshimet

Ledjana Prenga një ish konkurente e programit Përputhen e cila ka qenë mjaft e përfolur. Ajo gjithashtu ka qenë edhe shumë e pëlqyer nga publiku.

Ledjana është komentuar gjatë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba, ku vetëm  pak kohë më parë bënë me dije se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Shpesh herë dyshja hedhin këngë duke thumbuar njëri tjetrin. Këtë herë Ledjana ka hedhur në instagramin e saj disa Arusha gjigandëqë e kanë mbushur dhomën plot.

LEXO EDHE:  Çifti i njohur i showbizit jep lajmin e bukur/ Aktori i famshëm i Holliwood-it baba për herë të dytë

LEXO EDHE:  Sindi e akuzoi se i ka ofenduar familjen/ Juli: Skenari doli sheshit

Shumë e lumtur, por nuk dihet ng kush i ka marrë këto dhurata kaq të mëdha. A tregon kjo se Ledjana mund të ketë dikë tjetër përkrah, që kërkon ta bëjë të lumtur përmes këtyre dhuratave. do të ketë Këtë e presim të na i bëjë të ditur vetëm ajo.  / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Publikuar

-

Nga

Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”

Selvije Jao ka reaguar shumë e revoltuar për lajmet për shtatzëni që po qarkullojnë së fundi në mediat rozë.

Jao është shprehur se kjo nuk është e vërtetë dhe kërkon që të mos vazhdohet më të përmendet kjo gjë që sipas saj është shumë e shenjtë.

Jam zgjuar me urimet qe do behem nene! Jam zgjuar me thirrjet e familjareve qe me kane qortuar se pse nuk u kam treguar atyre se ne presim femije! Se ne kemi anuluar darsmen! Ndonjeher ndegjon fjale. Ju lutem portale ndaloni per ty qe as ti nuk i din me lajmet e rreme!

per veten tende!!!!! Ju lutem ndaloni së përmenduri gjënë më të shenjte qe munde te te falë Zoti. Vec un e Shpati e dim cka do bejm e cka jemi duke bere e cka duhet te tregojm per publikun!.Askush ska te drejt te fol ne emer tonin!

Ndonjeher ndegjon fjale per ty qe as ti nuk i din per veten tende!!!!! Ne vend qe te suportoni 1 artist qe ka publikuar kenge te reja,ju suportoni fjalet e tjereve,pa pasur asnje baze e fakt! Zoti u ndihmoft e ua shtoft respektin per jetën e të tjerëve”, shkruan Selvija./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE