Connect with Us

Jasmin rrëfehet për jetën private/ “Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain”

Showbizz

Jasmin rrëfehet për jetën private/ “Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain”

Publikuar

-

Jasmin rrëfehet për jetën private/ "Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain"

Ish konkurrentja Jasmin Kadriu ka rrëfyer si asnjëherë më parë për raportin që ka me babain e saj.

Në mbrëmje ajo do të jetë e ftuar në “Glamour Zone” ku do të flasë për shumë detaje nga lidhja dhe ndarja me Andin.

Në promon e publikuar në rrjetet sociale, moderatorja e pyet për raportet me babain e saj dhe Jasmina tregoi se nuk ka patur asnjëherë kontakte me të dhe nuk do të kishte dëshirë të kishte ndonjëherë.

LEXO EDHE:  Njihuni me babain i cili krijoi një vezë me tinguj që vajza e tij e verbër të festonte pashkët

Ester Bylyku: Përmende mamin dhe vetëm familjen e mamit, me babin nuk mban kontakte?

Jasmin Kadriu: Jo fare. Nuk kam pasur ndonjëherë dhe nuk kam dëshirë të kem ndonjëherë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Becky Hudson është një nga bombat e Play Boy.

Me format e saj shpërthyesë bukuroshja me sytë e kaltër tërheq një numër të madh ndjekësish prej 2,4m.

Zeshkania poston foto të ndryshme me bikini ku duken format e saj bombastike.

Për më tepër shihni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk po e heq dot qafe”/ Lori Hoxha tregon sëmundjen nga e cila vuan prej kohësh

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Belind Këlliçi: Në PD duhet një analizë e thellë

Lori Hoxha është një prej personazheve publik më të njohur dhe të komentuar. Ajo shpesh përflitet për jetën e luksit që bën dhe veshjet e saj me çmime marramendëse.

Hoxha shpesh herë ka treguar që jeta e saj nuk është ajo që reklamohet nëpër instagram por shumë më ndryshe.

Së fundmi ajo ka treguar se vuan nga një sëmundje e cila është ankthi.

LEXO EDHE:  “Të plakeni bashkë, të bëni shumë fëmijë”/ Ana Lleshi emocionon “çiftin” e Përputhen

LEXO EDHE:  I nxorën të "palarat" njëra-tjetrës/ Olsa Muhameti dhe Tea Trifoni “paralajmërojnë” ndjekësit

Gjatë një pyetësori të zhvilluar online në instagram ajo ka treguar shenjat se çfarë ndjen kur kalon kriza ankthi.

“Më duket sikur nuk jam prezente, sikur jam në ëndërr. Kam dhimbje kokë, dridhje trupi, lodhje ekstreme, nuk mund të përqëndrohem etj. Nuk mund ta heq qafe realisht”, ka shkruar Lori./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që po çmend meshkujt me format trupore/ Fotot më bombastike të Ana Cheri

Publikuar

-

Nga

Ana Cheri është një prej bukurosheve të shumta të instagramit.

Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale për fotot bombastike që ajo poston.

Ana numëron një numër prej 12.5m ndjekësish. Bukuroshja është e apasionuar shumë pas fitnesit ku shpesh publikon video me ushtrime të ndryshme.

Ajo ka linja perfekte.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE