Connect with Us

S’ lanë gjë pa thënë për njëra tjetrën/ Jasmina sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Sarën

Showbizz

S’ lanë gjë pa thënë për njëra tjetrën/ Jasmina sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Sarën

Publikuar

-

Dy ish konkurrente të “Përputhen”, Sara dhe Jasmina kishin krijuar një miqësi të mirë së bashku dhe më pas u zunë për Andi Artanin.

Jasmina u bë xheloze për takimin e Sarës me Andin, ndaj mes vajzave nisën thumbat e ofendimet. Madje, ato u hoqën nga rrjetet sociale dhe sa herë i duhej të përballeshin, përplasjet ishin të ashpra.

Mesa duket ofendimet u harruan dhe marrëdhënia e tyre është rregulluar sërish. Ky ndryshim i papritur i ka bërë përshtypje ndjekësve, të cilët i kanë pyetur shpesh dy vajzat. Ndaj, Jasmina ka dhënë njëherë e mirë një përgjigje për marrëdhënien e tyre “të çuditshme”.

LEXO EDHE:  Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin/ Arjan Konomi thumbon dyshen: Iku dhe një ditë

“Unë kisha nj. pyetje. Si fillim je nona vetë, por ti me Sarën sikur ishe zenë, nuk flisje, tani bashkë në foto.”- i shkruan dikush, ndërsa Jasmina ia kthen: “A mundem unë të kem të drejtën të zihem e pajtohem me dikë? Po, e kam. Sa jam e papjekur aq jam edhe e llogjikshme. Papjekuria sjell veprime dhe fjalë të nxituara, llogjika sjell zgjidhje. Unë ja gjeta anën edhe @iamsaramalaj, më falni që “ju preva në besë.”– ka shkruar ajo./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në shtrat me Beartin/ Enca publikon foton e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Në shtrat me Beartin/ Enca publikon foton e nxehtë

Prej disa ditësh në media po qarkullojnë disa lajme se këngëtarja e njohur Enca Haxhia është në një lidhje me Beart Rexhepin e “Përputhen”.

Këto aludime u ngritën pas disa fotove të publikuara nga këngëtarja në rrjetet sociale, ndërsa më pas u tha se Bearti ishte pjesë e videoklipit të saj në këngën që pritet të publikojë së shpejti.

LEXO EDHE:  Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

LEXO EDHE:  Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

Mirëpo Enca ka ngritur më shumë dyshimet me një foto të nxehtë të publikuar pak minuta më parë.

Ajo shfaqet në shtrat me ish-konkurentin e “Përputhen”, teksa ky i fundit është shtrirë, ndërsa ajo është ulur mbi të.

Kjo foto është shpërndarë me shpejtësi në rrjet, ndërsa të forta kanë qenë edhe reagimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rezart Veleshnja zbulon planet për dasmë/ “Gruan s’e kam për botën, do martohem shumë shpejt”

Publikuar

-

Nga

Rezart Veleshnja zbulon planet për dasmë/ “Gruan s’e kam për botën, do martohem shumë shpejt”

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, ka zbuluar sot planet për dasmë.

Ai pranoi publikisht se është në një lidhje dhe tha se shumë shpejt do të bëjë një dasmë, por tregoi se preferon që damsa të mos jetë shumë e madhe.

“Po, shumë shpejt madje. Ja po ta them këtu mes domateve, meqë je shoqja e mamit tim, do martohem shumë shpejt dhe po ta them ty të parës. Nuk ta them kush është nga inati. Gruan s’e kam për botën unë. Ditën e dasmës nuk e kemi caktuar akoma, por dasma është që t’i bësh qefin të tjerëve dhe në fund të ditës prap do shahesh se thotë ai “Çfarë mishi më sollën në tavolinë”, por unë të mblodha për qejf dhe shqiptari vazhdon të thotë “Turp nuk ke, po si më solle atë mish mor palaço.” Për këtë arsye kam vendosur që ta bëj të thjeshtë, jo në Pallat Kongresesh apo pallate të tjera, dua një dasmë të thjeshtë. Shoqëria aq janë, 5 veta, të tjerat i ke 10 vjet pa i takuar”, u shpreh ai.

LEXO EDHE:  Jasmina dhe Andi largohen përfundimisht nga “Për’puthen”/Produksioni u vendos një kusht

LEXO EDHE:  Video-Tea flet me zë dhe figurë për lidhjen me Beartin/ Po jam me të, produksioni e dinte!

Në rubrikën “N’fermë” në ‘E diell’, aktori rrëfeu se pas martesës do të vazhdojë të jetojë me prindërit dhe me partneren.

“Unë jam 35 vjeç dhe s’i kam lënë prindërit vetëm. Mund të kisha mundësi edhe të shkoja të jetoja vetëm. Mua prindërit më lindën, t’i shijoj. Në shtëpi rri të gjithë pasditen, nuk dal kurrë. Kam një jetë që nuk rri larg familjes. Ajo ma ka mbledhur pak se kam vite që e njoh”, theksoi Rezart Veleshnja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E hëngrën në sy”/ Juli nuk i ndan këshillat Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“E hëngrën në sy”/ Juli nuk i ndan këshillat Mevlanit

Juli është një ndër peronazhet me komike të Përputhen. Ai është komentuar shumë për lirshmërinë e tij në studio dhe shprehjen e lirë të mendimit.

Juli komentonte shumë edhe konkurentët. Së fundmi Mevlanit i është bllokuar instagrami i tij dhe Juli ka bërë publik adresën e re duke mos lënë pas edhe këshillat për të.

LEXO EDHE:  Konkurrenti më i ndjekur në Përputhen/ Ja kush e mban kurorën në Instagram
LEXO EDHE:  “Sa shumë më ka marr malli me të pa”/ Mevlani “thumba” Ledjanës

“E hëngrën në sy djalin, kur të thoja unë mbaj hudhër në xhep, jo thoje se mban era”’ ka shkruar Juli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE