Connect with Us

 “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Showbizz

 “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Konkurentja e Përputhen Ola Zenelaj ditën e sotme ka zhvilluar takimin e radhës me Çimin. Sot dyshja kishte zgjedhur ta zhvilonin takimin e tyre larg zhurmës në një kala.

I pyetur nga Çimi se s aka zgjatur lidhja e saj më e gjatë Ola tha se ka qenë 3 vjet.

Gjithashtu konkurentja deklaroi se nuk e sheh veten të martuar me një djalë shqiptar.

LEXO EDHE:  Ambasadorja e SHBA në selinë e LSI/ Kryemadhi zbulon diskutimet

“Më pëlqejnë djemtë që janë rritur jahstë, kanë një mentalitet tjetër. Djemtë e Shqipërisë janë të egër dhe jam zhgënjyer nga ata. Unë kam qenë e lidhur me djem që më shumë se gjysëm e jetës e kaë kaluar jashtë dhe kanë marrë mentalitetit e vendit ku janë rritur”, është shprehur Ola./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plas” midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për një mashkull: Nuk ma merr dot

Publikuar

-

Nga

"Plas" midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për një mashkull: Nuk ma merr dot

Sot rubrika “Në trotuar” ka nisur me një pyetje të Edi Manushit se cili është idhulli i tyre. Të gjithë kanë zbuluar emrin e idhullit, por dy prej vajzave më seksi të emisionit ka patur një “zënkë” të vogël.

Alesia Bami tha se aktori William Levy ka qenë fiksimi i saj në moshën e adoleshencës ndërkohë dhe Erjola shprehu të njëjtin emër.

LEXO EDHE:  Këngëtari bën deklaratën e bujshme/ “Unë kam pajtuar Stresin dhe Noizy-n”
LEXO EDHE:  Pas takimit me eurodeputetët/ Kryemadhi: Përgatituni për zgjedhjet e parakohshme

“Që e vogël shih ca preferencash kam pasur. William Levy”, u shpreh Alesia.

“Edhe për mua William Levy”, shprehet Erjola ndërsa Alesia i kthehet duke qeshur: “Nuk ma merr dot.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nina”/ Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni ndezin verën me hit

Publikuar

-

Nga

“Nina”/ Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni ndezin verën me hit

Tre këngëtarët më të dashur të muzikës shqiptare, Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni kanë surprizuar të gjithë fansat e  tyre.

Mumajesi, Bruno dhe Klajdi sapo kanë publikuar këngën dhe klipin e tyre më të ri “Nina”.

Një këngë ritmike që nga ky moment do t’iu shoqërojë gjatë gjithë sezonit veror.

LEXO EDHE:  Deklarata e Sarës për Gelianin/ Antonela: Viktima e radhës

LEXO EDHE:  Menjëherë pas largimit të shefes së ODHIR/ Një tjetër ambasador mbërrin në zyrën e Bashës

Për më tepër shihni klipin dhe shijoni këngën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pyesin se kur ka ndërmend të martohet/ Shqipja befason me përgjigjen: Tani jemi me fëmijë

Publikuar

-

Nga

E pyesin se kur ka ndërmend të martohet/ Shqipja befason me përgjigjen: Tani jemi me fëmijë

Ish konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes për debatet me ish konkurrentë të tjerë të Përputhen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh relaizon biseda me ndjekësit. Së fundi ajo është shfaqur me një bebush në krah dhe i është përgjigjur pyetjes pikante të një prej ndjekësve.

LEXO EDHE:  Integrimi në BE/ Mediu organizon takim me përfaqësuesit e Europës Juglindore

LEXO EDHE:  Rama dhe Meta i fshihen mediave/ Ja kur ndodhi takimi sekret

“A ke ndërmend të martohesh?”, e pyet ndjekësi.

“Tani jemi me fëmijë, kemi kohë që jemi bërë, presim të martohemi”, shprehet Shqipja në videon e publikuar në Instastory./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE