Connect with Us

“Jena one”/ Mevlani dhe Juli “plasin bombën” e radhës

Showbizz

“Jena one”/ Mevlani dhe Juli “plasin bombën” e radhës

Publikuar

-

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura të momentit ku konkurentët janë të komentuar. Por jo vetëm kaq konkurentët krahas famës kanë marrë pjesë në shumë aktivitete.

Mevlan Shaba që prej është futur në program i është përkushtuar këngës duke bërë bashkëpunime me këngëtarë të ndryshëm.

Por së fundmi ai do të nxirrte një projekt me një tjëtër konkurent të përputhen Julin.

LEXO EDHE:  Ndryshim rrënjësor në karrierë!/ Aktorin e njohur do ta shohim si reper

Ditën e sotme  u bënë publike këngën në bashkëpunim edhe me këngëtarin e njohur Stine dhe bashkëshorten e tij Gracia.

Kënga e cila titullohet “Jena One”. Mbetet për tu parë nëse do të jetë po aq e dëgjuar sa kënëgt e tjer ky bahskëounim midis konkurentëve të përputhen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Sara dhe Atdheu më të dashuruar se kurrë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Foto-Sara dhe Atdheu përsëri bashkë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Atdhe Xharavina Dhe Sara Malaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të programit Përputhen. Ata I kanë shprehur simpatinë njëri tjetrit në program, më pas u deklaruan edhe dolën çift.

Por disa kohë më parë Atdheu nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale bëri në dije se romanca midis tij dhe Sarës kishte marrë fund.

LEXO EDHE:  Më në fund, e tha! Flori Mumajesi zbulon se kujt i dedikohet kënga “Plas”
LEXO EDHE:  I vodhi këngën? Reperja e njohur akuzon Besnik Qakën

Mirpor gjëra si duket kanë ndryshuar. Në një postim të moderatores Bora Zemani dhe autores së programit Olsa ata shihen së bashku shumë të lumtur.

Kjo tregon se dyshja është rikthyer në krahët e njëri tjetrit dhe janë më të lumtur se asnjëherë tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del Ledjana

Publikuar

-

Nga

E paska majtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që takohet Ledjana

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuar të Përputhen. Ajo ka pasur miqësi me shumë konkurentë. Ditën e djeshme një tjetër konkurent Ervin Koxherri ka qenë i ftuar në Ftesë në 5.

I pyetur nga moderatorja se më kë ruan më shumë miqësi pas përfundimit të programit ai është përgjigjur me Ledjanën, Anën dhe Sindin.

LEXO EDHE:  Zbulohen detajet: Xhensila Myrtezaj po përgatit këngën e saj të parë që pas lindjes
LEXO EDHE:  Ndryshim rrënjësor në karrierë!/ Aktorin e njohur do ta shohim si reper

Nga programi katërshja nuk dukej dhe kaq shumë e afruarr me njëri tjetrin, por duket se gjërat jashtë qënkan ndryshe për konkurentët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Sot në emisionin Përputhen 40+ është transmetuar takimi i Gilbertës dhe Ilirit. Ky ishte një takim shumë surprizues pasi, Iliri bëri hapin e guximshgëm dhe i rrëmbeu një puthje Gilbertës.

Ai u shpreh se këtë puthje po e priste prej kohësh dhe se e kishte ndjerë shumë mungesën e Gilbertës gjatë kohës që nuk kishin qenë bashkë.

LEXO EDHE:  Vesa Luma publikon këtë javë këngën e re
LEXO EDHE:  Video-U ankua për kartolinat e 2020/ Anëtarit të KLP i mbahet këngë me iso: Urime të vijnë nga rrënja

Por surpriza nuk mbaroi me kaq. Gilberta dhe Iliri u deklaruan vetëm për  njëri-tjetrin në emision duke krijuar kështu çiftin e parë në Përputhen 40+./ CNA.al

LEXO TE PLOTE