Connect with Us

U tha se është ndarë nga Fisniku dhe ka abortuar fëmijën/ Flet Fjolla Morina

Showbizz

U tha se është ndarë nga Fisniku dhe ka abortuar fëmijën/ Flet Fjolla Morina

Publikuar

-

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tyre private.

Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre në Maldives, nga ku Fjolla tregoi edhe barkun e rrumbullakosur, duke hedhur dyshime për një shtatzëni të tretë.

Së fundi po qarkullon lajmi se Fjolla dhe Fisniku i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe se Fjolla ka dështuar fëmijën e saj.

Menjëherë pas kësaj ajo ka reaguar për gazetën “Express”, dhe ka mohuar lajmet se është ndarë apo se ka abortuar fëmijën.

LEXO EDHE:  I doli emri në përgjimet e “Ndragetës”/ Reagon biznesmeni Besnik Halili

Ajo nuk ka komentuar më shumë rreth kësaj teme, dhe është shprehur se arsyeja e mospublikimit të fotografive në rrjete sociale është se po i kushton vëmendje procesit gjyqësor në Shqipëri.

Ndërkaq si përgjigje e lajmeve të rreme, edhe Fisnik Syla, bashkëshorti i saj ka publikuar një foto me Fjollën ku iu uron të gjithëve festën  e Bajramit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  Takime, ndarje dhe njohje të reja/ Horoskopi javor për dashurinë

LEXO EDHE:  YEPP dënon arrestimin e Këlliçit/ Çështja e Teatarit duhej zgjidhur sipas ndërkombëtarëve

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  “Presion psikologjik”/ Ndjekësit “masakrojnë” Bora Zemanin për sjelljen ndaj Ledianës
LEXO EDHE:  Takime, ndarje dhe njohje të reja/ Horoskopi javor për dashurinë

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE