Connect with Us

Tea Trifoni në një lidhje me gazetarin e njohur?/ Ja detaji që i nxori zbuluar

Showbizz

Tea Trifoni në një lidhje me gazetarin e njohur?/ Ja detaji që i nxori zbuluar

Publikuar

-

Ish-konkurentja e Përputhen,  Tea Trifoni është një prej emrave më të lakuar në showbizin shqiptar. Ajo është komentuar për marrëdhënien me Andin me të cilin doli nga emisioni si çift. Pak kohë më pas u kuptua se ajo ishte në një lidhje me Beartin, por edhe kjo lidhje ishte e shkurtër.

Më pas në rrjetet sociale  qarkullojnë zëra se Tea është në një marrëdhënie me gazetarin  Enea Protopapa, me të cilin u dukën mjaft të afërt gjatë festës së ditëlindjes së ish-konkurentit, Fation Kuqari.

“Me Tean njihemi që nga koha kur kemi punuar së bashku. Kam përshtypjen se këto lajmet kanë marrë shkas nga një video në Youtube. Në momentin kur po flitej për dashurinë, ne po ndiqnim rastin te dy në studio dhe duke qene se na pëlqeu ajo çka po flitej, u pamë në sy…ama kjo ishte pa qëllime të tjera. Tea është super gocë dhe është me fat ai që e ka në krah”, tha Enea.

LEXO EDHE:  Futi djemtë në "sherr"/ Melisa, e përkëdhelura e Përputhen

Madje, me shaka, ai tha se “lidhja” e tyre zgjati vetëm 10 sekonda./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Publikuar

-

Nga

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Mina Mendes është një modele e famshme, e cila ka lindur më 23 nëntor 1986 në Gjermani. Modelja profesioniste shquhet për stilin e saj alternativ dhe tatuazhet unike.

Ajo ka qenë imazh i disa prej revista të njohura si “Inked Mag” ku ajo u bë e njohur.

Përveç modelingut, bukuroshes bjonde i pëlqen shumë të udhëtojë në vendet e nxehta, ku nguron të publikojë edhe fotot me bikini.

LEXO EDHE:  Replikë nga Belind Këlliçi/ Sugjerim Adrian Thanos t’i kthehet gazetarisë

LEXO EDHE:  I tha "TË DUA" në emision/ Mevlani thumbon Ledjanën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

Chloe Othen është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë shumë të re.

Othen ka qenë pjesë e shumë kompeticioneve të bukurisë ku ka fituar shumë prej tyre.

Othen fitoi shumë çmime si “Miss Earth England 2013”, “Miss Model of the World UK” në 2011, “Face of Sandstorm Boutique 2011” dhe të tjerë.

LEXO EDHE:  “Ligjërisht bjonde” plas bombën/ Binjakët Veshaj u lidhën me Jonidën dhe Borën për famë

LEXO EDHE:  I tha "TË DUA" në emision/ Mevlani thumbon Ledjanën

Modelja gjithashtu ka nënshkruar nga shumë agjenci të njohura të modelimit duke përfshirë, “Models”, “Faux Face London.” Përveç kësaj, ajo modeloi për disa marka si “NARS Cosmetics”, “TODS”, “Breitling”, “MYO Fashion”, “Sahara India”, “Fashion TV”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon me pamjen e saj/ Fotot më tunduese të modeles seksi

Publikuar

-

Nga

Provokon me pamjen e saj/ Fotot më tunduese të modeles seksi

Lauren Dascalo është një yll dhe modele amerikane që ka fituar shumë famë në rrjetet sociale. Bjondina ka tërbuar me pozat tejet provokuese me bikini dhe të brendshme seksi.

Ajo numëron më shumë se 1 milionë ndjekës me të cilët ndan fotot shumë sensuale.

Bukuroshja është një modele, e cila reklamon bikini të markave shumë të njohura. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE