Connect with Us

Takimi i Sindit dhe Blerimit/ Arjan Konomi mosbesues

Showbizz

Takimi i Sindit dhe Blerimit/ Arjan Konomi mosbesues

Publikuar

-

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Ditën e sotme në emisionin Përputhen u transmetua takimi i Sindit dhe Blerimit ku ata shfaqen të afërt me njëri-tjetrin. Ata u shprehën se kanë tërheqje fizike ndërmjet tyre. Sindi tha se ka shumë të përbashkëta me Blerimin.

Opinionisti Arjan Konomi duke komentuar mbi takimin u shpreh se ata të dy nuk mund të kenë diçka nëpërmjet tyre. Ai tregohet mosbesues duke shtuar  se Blerimi po bën rolin e djalit të mirë, por sipas tij ai po shtiret. Më tej, opinionit u shpreh se Sindi ngjan si ajo vajza që flen dhe mendon se djemtë e pëlqejnë, por në fakt nuk është kështu.

LEXO EDHE:  Plas keq në mes të emisionit/ Sindi debate të ashpra me konkurrentët dhe Arjanin

“Blerimi bën rolin e djalit të mirë, por nuk e di për sa  mund ta vazhdosh. Sindi është si ajo vajza që rri dhe flen dhe mendon se djemtë e pëlqejnë. Ajo ka nevojë për dikë që ta zgjojë që të kuptojë nëse është flutur apo vajzë”, shprehet Arjani./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  “A ia ka rrëmbyer njeri zemrën Sindit?”/ Ish konkurrentja “ngre” dyshimet

LEXO EDHE:  Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti "plas" në komente

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Përkrah Bora Zemanit, Arjani zbulon sekretin

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një prej figurave publike më të pëlqyera në vendin tonë. Prej kohësh ai është opinionist i programit më të ndjekur Përputhen.

Ky program drejtohet nga Bora Zemani, të cilët së bashku kanë një mardhënie shumë të mirë.

Së fudmi Bora ka hedhur një video në rrjetet sociale ku I kërkon të ndryshojnë rolet për një ditë. Arjani i përgjigjet menjëherë po, ku shton se ka qenë ëndrra e rij e pa realizuar të moderojë në një program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar, Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë qenë çifti më i pëlqyer dhe i përfolur i Përputhen.

Ata u diskutuan shumë për lidhjen e tyre, e cila pati uljet dhe ngritjet e saj. Të dy kanë shprehur një pëlqim të madh për njëri tjetrin por vetëm para pak kohësh dyshja tha se i kishin dhënë fund romancës.

Prej kohësh Mevlani hedh dedikime të shumta në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka hedhur një foto të tijën dhe në sfond i ka vënë këngën e tij, ku dëgjohen fjalët: “Shuj shuj se pa ty nuk po muj, a më ke dash ti ma thuj”.

LEXO EDHE:  E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

LEXO EDHE:  Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti "plas" në komente

Ky është një tjetër dedikim kushtuar Ledjanës, por nga ana e saj nuk ka asnjë reagim. Presim nëse dyshja do të ketë ndonjë rikthim apo jo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE