Connect with Us

Operacion i befasishëm/ FNSH zbarkon në Fushë-Krujë

Kronika

Operacion i befasishëm/ FNSH zbarkon në Fushë-Krujë

Publikuar

-

Mëngjesin e sotëm dhjetra forca të ndërhyrjes së shpejtë kanë nisur një aksion në fshatrat e malësisë së Fushë Krujës.

Bëhet me dije se janë tre furgona të FNSH, te cilët do të ushtrojnë kontrolle në fshatrat e malësisë së Fushë Krujes pasi kanë informacione se ka parcela të mbjella me drogë.

Në vijim pritet të ketë detaje më të hollësishme të këtij operacion./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident i rëndë në Pogradec/ Makina përplas fëmijën e mitur

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Lin pranë vendit të quajtur "Guri i Kuq". Mësohet se një automjet ka aksidentuar një fëmijë 11 vjeç. Ai është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit. Pogradec/Informacion paraprak Mbrëmjen e sotme, në aksin rrugor Pogradec-Lin, pranë vendit të quajtur "Guri i Kuq", shtetasi F. C., 45 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Hyundai", ka aksidentuar këmbësorin J. H., 11 vjeç, banues në fshatin Memëlisht, Pogradec, i cili ndodhet në Spital nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit ndodhet i shoqëruar për veprime të mëtejshme procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Lin pranë vendit të quajtur “Guri i Kuq”.

Mësohet se një automjet ka aksidentuar një fëmijë 11 vjeç.  Ai është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit.

Pogradec/Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, në aksin rrugor Pogradec-Lin, pranë vendit të quajtur “Guri i Kuq”, shtetasi F. C., 45 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai”, ka aksidentuar këmbësorin J. H., 11 vjeç, banues në fshatin Memëlisht, Pogradec, i cili ndodhet në Spital nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE:  Megaoperacioni ku u arrestua Çili/ Lleshaj “duartroket” policinë dhe prokurorinë

LEXO EDHE:  Rikthehen maskat/ Grabisin dy pika bastesh, dhunojnë pronarin

Drejtuesi i mjetit ndodhet i shoqëruar për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Humb jetën një pushues norvegjez në Ksamil

Publikuar

-

Nga

Humb jetën një pushues norvegjez në Ksamil

Një pushues i huaj ka humbur jetën në Ksamil.

Mësohet se viktima është Frank Ëestgard , 56 vjeç nga Norvegjia.

56-vjeçari është ndjerë keq pasi ka dalë nga dushi dhe është drejtuar për në qendrën shëndetësore të  Ksamilit ku ka humbur jetën.

Sipas asaj që raporton ABC neës, mësohet se ai kishte probleme me presionin në gjak.

LEXO EDHE:  Maskat grabisin një familje në Fushë-Krujë

LEXO EDHE:  Megaoperacioni ku u arrestua Çili/ Lleshaj “duartroket” policinë dhe prokurorinë

Turpi ndodhet në morgun e spitalit të Sarandës dhe nesër do transportohet në Tiranë pranë mjekësisë ligjore. Policia po kryen hetimet për ngjarjen./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Vinin nga Italia/ Kapet një sasi e madhe paundësh në Portin e Durrësit

Publikuar

-

Nga

Vinin nga Italia/ Kapet një sasi e madhe paundësh në Portin e Durrësit

Kapet një sasi e konsiderueshme paundësh në portin e Durrësit.

Mësohet se paratë janë gjetur në një furgon që vinte nga Italia.

Kontrolli në vijën e dytë ka zbuluar paratë e fshehura, ndërsa raportohet se është shoqëruar në polici drejtuesi i furgonut ku u gjetën paratë.

LEXO TE PLOTE