Connect with Us

Miq apo të dashur?/ Arsimi sqaron të vërtetën e marrëdhënies me Antonelën

Showbizz

Miq apo të dashur?/ Arsimi sqaron të vërtetën e marrëdhënies me Antonelën

Publikuar

-

Miq apo të dashur?/ Arsimi sqaron të vërtetën e marrëdhënies me Antonelën

Ish-konkurenti Arsim Abduli pas ndarjen nga Ana Lleshi është shfaqur shumë i afërt me Antonela Berishën. Ata kanë publikuar në rrjetet sociale  foto teksa shfaqesh shumë mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

I ftuar në emisionin ‘Shqipëria Live’, Arsimi është shprehur se  Antonela i pëlqen, por mes tyre nuk ka asgjë. Ai tha se përveç miqësisë, ata i lidh tashmë një projekt muzikor, për të cilin po punojnë bashkë.

“Antonela më pëlqen është një vajzë e bukur, por nuk ka asgjë mes nesh. Ne do të kemi një projekt bashkë. Bëhet fjalë për një projekt muzikor”, tha Arsimi.

Përsa i përket takimit të tyre në Milano, ai shprehet se ishte komplet rastësi.

LEXO EDHE:  Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

“Është e vërtetë që kemi pasur një takim në Milano. Unë shkova për të takuar familjen dhe disa shok në Milano, edhe Antonela takoi familjen dhe vendosëm që të takohemi edhe ne të dy, sepse kur je në emision krijon edhe shoqëri. Por ishte rastësisht, nuk kemi planifikuar asgjë. Isha unë aty, më shkruajti i shkrova dhe u takuam. Xhirimet e klipit nuk janë realizuar në Milano, por janë në shumë vende”, tha Arsimi./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pritja e ish konkurrentëve të Përputhen në Shkodër/ Shpërthejnë ndjekësit: Nuk bëhet Shqipëria

Publikuar

-

Nga

Një ditë më parë, ish konkurrentët e Pëpruthen kanë ndaluar në Shkodër ku janë pritur nga një numër i madh njerëzish të cilët vraponin pas tyre për t’i takuar apo për të shkrepur një foto me ta.

Video ka patur shumë reagime në rrjetet sociale ku ndjekës të revoltuar kanë reaguar duke e quajtur këtë veprim jo normal.

LEXO EDHE:  “Ishe me Locon?”/ Sindi sqaron të vërtetën e udhëtimit në Kosovë

LEXO EDHE:  Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti "plas" në komente

Ata shkruajnë se prandaj nuk bëhet Shqipëria pasi njerëzit në këtë vend ngrihen për gjëra të kota dhe jo për shqetësimet që realisht kanë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë prej ditësh/ Bora Zemani tregon raportin e Sarës me Atdheun

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentët e Pëpruthen, moderatorja Bora Zemani, autorja e programit, Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi kanë nisur prej javësh me turin e tyre në gjithë Shqipërinë.

Këtë radhë destinancioni ishte Shkodra ku hsumë prej ish konkurrentëve janë pritur me shumë entuziasëm nga fansat.

Por përpos kësaj moderatorja bora Zemani ka publikuar një moment ku shoihen Sara me Atdheun, duke e shoqëruar postimin me dy zemra.

LEXO EDHE:  Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

LEXO EDHE:  Ka akoma ndjenja për Sindin?/ Përgjigjet Murati: Në fakt…

Kjo tregon se Sara dhe Atdheu kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse pak ditë më parë ata konfirmuan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE