Connect with Us

Ledjana zbulon “sekretin”/ Nuk e shoh veten në asnjë puntatë

Showbizz

Ledjana zbulon “sekretin”/ Nuk e shoh veten në asnjë puntatë

Publikuar

-

"Kur të pyesin për mua"/ Ledjana i dërgon mesazhe Mevlanit

Ledjana është kthyer sërish aktive në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka realizuar një bashkëbisedim me të gjithë ndjekësit e saj dhe i është përgjigjur pyetjeve të tyre.

Një prej ndjekësve e ka pyetur se pse është aq e kolme ndërkohë që merret me palestër.

Ledjana është përgjigjur duke thënë se kështu e nxjerr televizori dhe kjo është arsyeja se pse nuk e sheh veten në asnjë puntatë të Përputhen.

LEXO EDHE:  Dëshironi që aroma e parfumit në trupin tuaj të zgjasë sa më shumë? Ndiqni këto 8 truke…

Ndërsa shumë prej tyre i kanë kërkuar shpejgim mbi situatën dhe ngjarjet e ndodhura së fundi dhe konkurrentja ka zbuluar se do të sqarohen të gjithë në një moment tjetër./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Mevlani Shaba vijon me provokimet ndaj Ledjanës. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas shkruante që një femër që i di vlerat një mashkulli, nuk ndahet kurrë prej tij.

Çdo femër që është lënduar një herë, i quan meshkujt mashtrusa, sepse ajo që ja din vlerën mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, shkruan Mevlani.

LEXO EDHE:  Dëshironi që aroma e parfumit në trupin tuaj të zgjasë sa më shumë? Ndiqni këto 8 truke…

LEXO EDHE:  “Na nxorre bojën, skemi më fytyrë të dalim as në rrugë”/ Militantët e PD “shpërthejnë” ndaj Bashës

Ndërkohë opinionisti Arjan Konomi nuk i ndahet me thumba në rrjetet sociale. Konomi e ironizon duke shkruar:

Super shprehje! Ta kisha ditur dhe unë më parë! Por s’na the ç’bën mashkulli kur ia di vlerën femrës?

Mevlani nuk i ka kthyer përgjigje, por duket qartë se dyshja Mevlan-Ledjana, do të vijojnë gjatë me provokime në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe “tërbon” pushuesit

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të momentit. Jaçe po shijon ditët e nxehta të verës pranë detit ku nuk nguron të publikojë dhe video shumë provokuese.

Modelja ka tërbuar ndjekësit teksa tregon të pasmet e veshur me bikini minimaliste dhe po shijon rrezet e  diellit.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Qytetarët sulmojnë Kokëdhimën tek opinion.al

LEXO EDHE:  Debat i fortë në emision/ Ana shfrenon gjuhën, modelja: Nuk më plas fare

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Publikuar

-

Nga

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e famshme tregon format me bikini në Hawai

LEXO EDHE:  FOTO - Rama poston shqiponjën me yll/ Komentuesit: Të na rrojë partia

“Djersa ujë, ujë”, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE