Connect with Us

Çfarë ndodhi?/ Ana Kauri probleme me policinë

Showbizz

Çfarë ndodhi?/ Ana Kauri probleme me policinë

Publikuar

-

Ana bën publike lidhjen e saj: Ndihem shumë e lumtur/ Ja kush është fatlumi

Ish-konkurentja Ana Kauri është tepër aktive në rrjetet sociale. Ajo që pas largimit komenton shpeshherë mbi ndodhitë në emisionin Përputhen dhe thumbon disa prej konkurentëve. Ditën e sotme Ana ka publikuar në rrjetet sociale një video ku tregon se ka marrë gjobë nga policia.

“Ja kush ta prish ditën”, dëgjohet teksa thotë në video e publikuar, ku ka marrë gjobën për shkak të vendqëndrimit të gabuar të mjetit.

LEXO EDHE:  Tentoi të vidhte arkën e kishës/ Arrestohet minoreni në Maliq

Ish-konkurentja kohët e fundit ka njoftuar në rrjetet sociale se do të nisë një sipërmarrje të re që lidhet me veshjet dhe sapo  ka hapur një butik online. Ana është komentuar shpesh për ndërhyrjet kirurgjikale që ka bërë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Përputhen. Ajo është diskutuar shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba.

Së fundmi dyshja ka deklaruar se romanca mes tyre ka marrë fund, por nuk ngurrojnë të “thumbojnë” njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Mevlani shpesh herë herë hedh këngë të ndryshme të dedikuara dashurisë së shkuar por edhe Ledjana gjithashtu.

LEXO EDHE:  Probleme me shikimin, aktori i famshëm turk i nënshtrohet operacionit

LEXO EDHE:  Tentuan të vjedhin një pikë bastesh/ Arrestohen dy të rinj në Tiranë

Ajo ka hedhur një video ku shihet një zemër me shkronjën e saj të vendosur në mes ku në sfond dëgjohet kënga e këngëtarës së njohur Dafina Zeqiri Pa ty.

Këngë e cila ka në tekst: Pa ty ,pa ty krejt shpirti mu ka thy.  Duket sikur në një anë Ledjana po bën konkurencë me Mevlanin duke bërë dedikime të dy me radhë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kishte mbajtur të fshehtë/Ana bën publike lidhjen e saj, ja kush është fatlumi

Publikuar

-

Nga

Ana bën publike lidhjen e saj: Ndihem shumë e lumtur/ Ja kush është fatlumi

Ana Kauri është një nga personazhet më të heshtur në përputhen. Vazhdimisht ajo është sulmuar për mendimet e drejtëperdrejta që ajo jepte.

Në një interviste për Prive Ana ka pranuar që është në një lidhje dhe ndihet shumë e lumtur. Ajo shprehet se partneri Iisaj nuk është person publik.

Sot ana është në një lidhje e sapo krijuar pasi ka shumë nga ato persona që aludojnë që Ana ka qenë në një mardhënie në momentin që ka qenë në përputhen, është mardhënie e re. Ndihem shumë e lumtur me veten time dhe me partnerin tim. Nuk është figurë publike dhe nuk ka për tu zbuluar ndonjëherë”, u shpreh Ana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Fshehën aksidentin në punë/ Nisin hetimet për mjekun dhe administratoren

LEXO EDHE:  Fshehën aksidentin në punë/ Nisin hetimet për mjekun dhe administratoren

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE